Спочатку все було добре, приготує страви, прибирає в кімнаті. Потім почала говорити, щоб переписав квартиру на неї.

Мій сусід, чоловік у літах. Скільки пам’ятаю, він завжди один. Дуже давно сім’я в нього була, є діти, які виросли, роз’їхались, і живуть своїм життям. Дружина захворіла на невиліковну хворобу, і у віці тридцяти п’яти років її не стало. Анатолій Петрович по своїй натурі однолюб, жінок поруч із ним не бачили. Тому велике було здивування, коли сусід почав зникати вечорами. При чому, одягнений завжди, немов на побачення. Нам цікаво спостерігати, куди він ходить, і в той момент вся увага сусідок була прикована до особи Анатолія Петровича. Цікавість заполонила нас усіх. Побачити б ту жінку, яка підкорила серце чоловіка.

Одного чудового літнього дня, коли ми сиділи біля під’їзду на лавці, Анатолій Петрович, йшов додому, але не один. Поруч із ним ішла жіночка.  Трималася впевнено. Коли проходили повз нас, привіталися, сусід познайомив нас. Звуть її Валентина Іванівна, і вона буде жити разом із ним. Ми раді були за чоловіка, нарешті в нього є сім’я.

На протязі місяця ми спостерігали за ними, цікаво. Перші два тижні вони завжди ходили разом, видно, що закохані. Молодь посміхалась, в такому віці, і кохання? Дивина. Ми, люди старшого віку, розуміли, що кохання може прийти в будь-якому віці, головне, вірили, що так може бути. З часом «молодята», як ми їх називали, почали ходити окремо, і на їх обличчях не видно посмішки, а лише смуток.

Через місяць жіночки поруч з Анатолієм Петровичем уже не було. Коли ми запитали в нього, що трапилось, відповів.
– Спочатку все було добре, приготує страви, прибирає в кімнаті. Потім почала говорити, щоб переписав квартиру на неї, тому що не почуває себе господинею. Коли я відмовив, мотивуючи тим, що живемо разом не довго. перестала готувати, прибиратися. Завжди гора посуди, у квартирі безлад. Я не став терпіти її витівки, і попросив піти. Мабуть, мені не слід було приводити жінку, адже не вийшло жити разом.

Оцініть статтю
Дюшес
Спочатку все було добре, приготує страви, прибирає в кімнаті. Потім почала говорити, щоб переписав квартиру на неї.