Ми розлучаємося. Він сидить і ділить гудзики, а я забираю свою подарунки, які йому дарувала!

Ви колись бачили, як високий, широкоплечий чоловік, ділить рушники на свої і ваші? А я бачила!

Ми з чоловіком розлучаємося. Прожили разом сім років. Жили непогано, але в останній рік сточунки вкрай зіпсувалися. Я не хотіла його бачити чи говорити з ним. Він почав рахувати кожну копійку. Сварив за «лишні» трати. Я перепрошую, але засоби для жіночої гігієни — не лишні трати, а необхідні! Він вимагав показувати чеки на всі покупки та давати повний звіт, куди я витрачаю чесно зароблене.

Зараз розлучення йде повним ходом. Чоловік перебирає постільну білизну, ділить нитки, голки і гудзики. Цей олень забирає нижню білизну, якк він придбав та ділить столові прибори. Вчора перебирав кастрюлі, чашки, тарілки та ножі.

Я теж не сиділа без діла. Забрала шкарпетки, ноутбук та ігрову приставку. По подарункам видно, хто більше вкладався в стосунки. Чоловік не хотів відпускати мене з його майном.

— З якої радості воно твоє? Я його купила!

Чоловік побілів від гніву. Поки я спускалася по сходинкам, кричав:

— Ти мегера! Дріб’язкова баба! Сільська дурепа! Ти нічого цим не доведеш!

Я показала йому середнього пальця і пішла на маршрутку. Мені дзвонили всі його родичі. Поливали брудом кожен день. Вони вимагали віддати те, що я вкрала. Всім своїм знайомим і нашим спільним друзям, розповідав, яка я жадібна.

Він змінив замки в квартирі, а я пароль на основній банківській карті. Вона відкрита на мої дані. Маю право робити з цими грошима все, що захочу. Чоловік приїхав до мене на роботу. Кричав на весь офіс, що я залишила його в одних трусах. Сама я не могла з ним впоратися. Викликала охорону і пообіцяла написати заяву на нього. Злякався, але не на довго.

Зараз він активно перебирає золото, яке ми купували мені 50/50. Фотографує прикраси, які він залишить собі і кидає фото мені по вайберу. Дарма, що воно належить нам обом порівну.

Друзям розповідає, ніби я дзвоню до нього вночі, плачу і прошу прийняти мене назад. Ага, звісно. Не має мені що робити! Я попросила свого колегу зателефонувати до свого колишнього і трішки злякати.

Колишній написав на мене заяву. Він стверджує, ніби я найняла блатних, щоб вони прибрали його. Саме тому, я змінила пароль на карті. Фантазер! Йому б книги писати чи сценарії до фільмів.

Я не залишилася в стороні. Написала зустрічну заяву про переслідування. В мене свідків, повний офіс! Сусіди теж підтвердять мої слова. Я пообіцяла цьому оленю справжніх проблем, якщо він не вгомониться.

Знаєте, жахливо усвідомлювати всю суть ситуації. Ми ж цим чоловіком прожили стільки років разом. Він носив мене на руках, цілував мої губи. Колись цей чоловік купував мені ліки та доглядав, коли я хворіла. Зараз він влаштовує істрику через гудзики, ділить нитки та голки. Холод по спині біжить, коли я дивлюся на своє розлучення зі сторони. Невже він ніколи мене не кохав? Звідки в цієї людини стільки ненависті до мене? Я не зробила йому ніякого зла.

Розлучення показало справжнє обличчя людини, з якою жила сім років і ділила одне ліжко. Він дріб’язковий дурень. Добре, що ми розлучаємося. Я не хочу більше бачити його огидне обличчя. Воно сниться мені в страшних снах.

Планую, після розлучення, поїхати кудись на відпочинок. Відчуваю себе вичавленою, мов лимон. Колишній поводить себе спокійно, але іноді згадує про мене. Недавно прислав фото якоїсь дівки в моєму золоті! Виявляється, це його коханка. Цю дівку не хвилює, що прикраси не його, а він в гострому періоді розлучення.

Оцініть статтю
Дюшес
Ми розлучаємося. Він сидить і ділить гудзики, а я забираю свою подарунки, які йому дарувала!