Ми з чоловіком живемо в селі. Він їздить на роботу в місто й останнім часом почав затримуватися на роботі. Я почала підозрювати, що чоловік завів собі коханку. Він зізнався, що має іншу. Я запропонувала йому переїхати до неї, і залишити мене з дітьми. Я була впевнена, що чоловік менше ніж через місяць повернеться.

З чоловіком ми живемо разом вже одинадцять років. В нас двоє чудових діток. Ми живемо в селі. На весілля нам мої батьки зробили подарунок у вигляді власного будинку. Молоде подружжя тільки мріє про власне житло, тому я була дуже вдячна батькам за такий прекрасний подарунок. Оскільки в селі роботи практично не було, а забезпечувати родину потрібно і ремонт потрібно було робити, ми влаштувалися на роботу в місті. Спочатку було важко доїжджати, але потім привикли. Чоловік працював на СТО гроші заробляв гарні, Пізніше його підвищили й стало ще краще.

Я працювала адміністратором в готелі. Зарплата була гарною, тому я практично не залежала від чоловіка. Робота мені дуже подобалася, хоча іноді було дуже важко. Ми зробили ремонт, облагородили двір. Потім почали думати про дітей. Завагітніла я коли ми прожили разом шість років. Це було дуже велике щастя в нашій родинні. Оскільки, мені весь цей час не вдавалося завагітніти. Ми їздили по різних лікарях, але нічого нам так і не сказали, в чому була причина. Я дуже переживала з цього приводу. Я бачила як чоловіку хочеться поповнення в родині. Ми часто їздили до племінників в гості. Для старшенького він був хрещеним батьком, дуже часто йому у всьому допомагав, подарунки дарував. Коли я дізналася, що завагітніла, це було практично свято в нашій сім’ї. В нас народилися двійнята Оленка та Софія. Чоловік в них дужі не чаїв. Завжди намагався проводити багато часу поряд. Я звільнилася з роботи та почала займатися дітьми та домашніми справами. В мене повинно було бути завжди чисто та прибрано, їсти я готувала практичного кожного дня, щоб було все свіже. Я хотіла, щоб моя родина була задоволена мною.  

Така ідилія тривала п’ять років. Я не стала влаштовуватися на роботу, так і займалася домашніми справами та вихованням дітей. Чоловік відкрив свою маленьку справу, тому повністю забезпечував родину. Але останнім часом почала помічати, що мій чоловік почав все частіше затримуватися на роботі. Іноді в нього виявляються справи в іншому місті, Тому його може не бути два, три дні. Мені не хотілося вірити в те, що чоловік мені зраджує і знайшов собі іншу. Але і засмучуватись я не збиралася. Я знала, що інша жінка просто не витримає характер мого чоловіка і він просто приповзе на колінах назад. Я вирішила запитати напряму у чоловіка про коханку. Він спочатку зніяковів, але зізнався, що знайшов собі молоду жінку яку кохає і хоче розлучитися і жити з нею. Я запропонувала йому переїхати до неї, але поки не розлучатися, нехай дітям буде по 18 років, просто сплачувати аліменти. Він був дуже здивований моєю пропозицією, але погодився. Дітям я сказала, що тато поїхав на роботу, правду вирішила не говорити, нехай не думають погано про батька.  

Як я і думала, молода дружина довго не витримала спільного життя з чоловіком. Річ у тому, що мій чоловік звик до того, що я завжди стараюсь для родини, наготувати всього свіжого, чогось смачненького.  Для мене чоловік був ще однією дитиною за якою потрібен догляд. Напевно молодій дівчинці це не сподобалося, як же квіти, романтика і Мальдіви? А тут тільки готуй, стирай і прибирай. Прожили вони разом менше ніж місяць, чоловік просто благав на колінах пробачити його, що кращої він не знайде, він просто дурень, що хотів проміняти мене на іншу. Я пробачила чоловікові, не хотіла руйнувати родину. За те, мій чоловік отримав урок на все життя і тепер навіть не дивиться на інший жінок. І став уважнішим до мене і дітей.  

Оцініть статтю
Дюшес
Ми з чоловіком живемо в селі. Він їздить на роботу в місто й останнім часом почав затримуватися на роботі. Я почала підозрювати, що чоловік завів собі коханку. Він зізнався, що має іншу. Я запропонувала йому переїхати до неї, і залишити мене з дітьми. Я була впевнена, що чоловік менше ніж через місяць повернеться.