Ми з сестрою однолітки, але вона на цілий рік старша – неправдива вигадка, скажете Ви і посміхнетеся.

Моя мама була вагітна двійнею. Ми з сестрою різнояйцеві близнюки. Тобто ми не однакові на вигляд. Від слова зовсім. Вона висока зеленоока блондинка, а я середнього росту кароока брюнетка.

Хоч мама була вагітна нами одночасно, однак за документами між нами цілий рік різниці.

Справа в тому, що на сьомому місяці вагітності, мамі з татом захотілося поїхати на різдвяну ярмарку до сусідньої Польщі. Там вони й залишилися у своїх друзів на святкування нового року. Аж раптом перед самим святом у мами відійшли води.

Так ми й народилися в чужій країні. Сестра старша на двадцять шість хвилин і народилася 31 грудня, майже опівночі. А я – молодша і народилася 1 січня о 00:16.

Медичний персонал так нас і записав у документах. Мама на це й не звернула уваги. Аж через кілька місяців це помітив батько, коли робив копії документів для нашої прописки вдома.

Так мамина подорож на різдвяну ярмарку обернулася для нас з сестрою, що між нами цілий рік різниці. Хоча й свої плюси тут є. Завдяки такій смішній випадковості ми отримали громадянство Польщі.

І саме тому обоє отримали освіту на високому європейському рівні в Польщі, ще й зовсім безкоштовно, адже ми її громадянки.

Оцініть статтю
Дюшес
Ми з сестрою однолітки, але вона на цілий рік старша – неправдива вигадка, скажете Ви і посміхнетеся.