Микола провів Галину на вокзал, посадив на потяг, і полегшено зітхнув. Нарешті можна видихнути. Зрозумів, як скучив за дружиною. Останній час її не помічав зовсім

Микола зустрічався з Галиною таємно. Річ у тім, що він одружений, і не хоче, щоб дружина дізналася про його походеньки наліво. Два роки таємних зустрічей. Галина почала більше вимагати уваги до себе наполягати на розлучення з дружиною. Такі умови стали тяготити чоловіка. Пора повертатися в сім’ю, думав він.

Розлучитися він не може. Адже весь бізнес, що є у них, то придане дружини. Якщо вона розлучиться з ним, він не отримає нічого. Скільки говорив про це Галині, а вона останнім часом твердить одно, хочу жити з тобою. А на що ми будемо жити, її не цікавить. Добре що Надя нічого не підозрює. На сьогоднішній зустрічі з Галиною вирішив, поговорить, і більше не будуть бачитися. Галина затримувалася. Дружині обіцяв прийти раніше.

Галина з’явилася через пів години. Вся світиться, радісна. Вона сьогодні була в лікаря, тому затрималася, і показує фотографію з УЗД. Вагітна. Микола ледь не впав. Цього ще не хватало. Але виду не подав. Додому йти зібрався раніше, сказав, що подумає як їм бути.  Всю ніч ворочався Микола. І нащо йому потрібна була ця інтрижка. Наразі вскочив у халепу. Як вибратися звідти?

Коли зустрілися вдруге, чоловік попросив Галину вислухати його не перебиваючи. Він довго думав. Якщо переїде до дівчини жити, коштів не буде. Адже тесть швидко звільнить його з роботи, ще й проситиме знайомих, щоб Миколу нікуди не брали. В нього є інший варіант. Галина їде з міста назавжди. Оселиться десь, дасть знати. А він пересилатиме їй кошти, щоб ні в чому не потребували. Дівчина думала не довго. Вона розуміла, якщо не згодиться, то може не отримати нічого.

Микола провів Галину на вокзал, посадив на потяг, і полегшено зітхнув. Нарешті можна видихнути. Зрозумів, як скучив за дружиною. Останній час її не помічав зовсім. Життя в них почалося, неначе медовий місяць. Через деякий час Надя повідомила, що вагітна. Нарешті в них повноцінна сім’я. Микола оточив дружину турботою пилинки здував.

Про Галину він уже не пам’ятає. Одного разу йому на телефон прийшло повідомлення. Коли він глянув на нього, спітнів. Надя була поруч і також подивилася. Що то таке? В повідомленні картинка на якій троє каченят. І підпис: їсти просять. Микола все зрозумів.

Оцініть статтю
Дюшес
Микола провів Галину на вокзал, посадив на потяг, і полегшено зітхнув. Нарешті можна видихнути. Зрозумів, як скучив за дружиною. Останній час її не помічав зовсім