Минуло десять років, як вони одружилися. Нарешті можна подумати про дітей. Адже достаток в них є. Але щось не так. Дітки тільки в мріях. Обстежилися обоє, і як вирок, несумісність.

Віктор і Вікторія познайомилися ще в інституті. Через деякий час одружилися. Про те, щоб ставати батьками, поки що не думали. Адже спочатку треба стати на ноги, а потім думати про дітей. Спочатку мріяли купити квартиру, працювали наполегливо. Мрія здійснилася. Вони розглядають свою першу покупку. Велика трикімнатна квартира, світла з великими вікнами. Почали робити ремонт, потім вибір меблів. Минуло десять років, як вони одружилися. Нарешті можна подумати про дітей. Адже достаток в них є. Але щось не так. Дітки тільки в мріях. Обстежилися обоє, і як вирок, несумісність.  Віктор і Вікторія кохали одне одного, тому про розлучення не було мови. В думках обох крутилося, щоб усиновити дитя, але в голос говорити не наважувалися. Потім слово по слову, вирішили піти на усиновлення.

В органах опіки їм подали цілий список, які документи потрібно зібрати. Не це лякало сім’ю. Вони хотіли взяти немовля, щоб ростити з маленького. Правда їм відразу сказали, що відмовляються від діток не часто, але будуть мати на увазі. Минув рік. Зібрані всі документи, але поки що мрія не здійснилася. Їм пропонували діток від одного року. Подружжя поки що думає.

Одного разу зателефонували, і сказали, що є дітки, від яких відмовилася їхня мама. Хлопчики близнюки. Віктор і Вікторія розгубилися. Вдвічі більша відповідальність. Ніч не спали, як правильно вчинити. Нарешті дружина заговорила,- Я вже їх люблю, заберемо обох.

Тяжко довелося молодій сім’ї. Недоспані ночі, постійна увага дітям. Але вони щасливі. Нарешті в них повноцінна сім’я. Тільки через два роки Вікторія відчула полегшення. Хлопчики підросли, рухливі звичайно, але вночі спали, вдень в дитячому садочку звикають.  Одного ранку Вікторія почувалася погано. Відчуття, неначе звечора з’їла щось не свіже. Один день, другий, третій. Віктор в тривозі за дружину повіз її до лікаря. Направили на обстеження. Коли молодий лікар запитав, коли буде ставати на облік? Вікторія не зрозуміла, про що він говорить. Вагітність шість тижнів, знову повторив лікар. Нарешті молода мама зрозуміла,- звичайно на облік.

Радості не було меж. Правда Вікторія боялася, як будуть справлятися з трьома дітьми. Адже їм обом за тридцять років. Віктор в піднесеному настрої запевняв дружину, якщо тяжко буде, наймуть няню. Через деякий час народилася дівчинка. От тобі й не сумісність.

Оцініть статтю
Дюшес
Минуло десять років, як вони одружилися. Нарешті можна подумати про дітей. Адже достаток в них є. Але щось не так. Дітки тільки в мріях. Обстежилися обоє, і як вирок, несумісність.