Минулого року у номінації «Дитина року» перемогу здобув хлопчик, якому ледь виповнилося 8 років.

Минулого року у номінації «Дитина року» перемогу здобув хлопчик, якому ледь виповнилося 8 років. Він за цілий рік врятував та допоміг більше, ніж 1200 собакам, які не мали дому і жили просто на вулиці.

http://djuise.ru/

Зовсім не обов’язково бути дорослою людиною, щоб робити добрі та благородні вчинки. Прикладом цього є маленький хлопчик – Гаррі Вайт. Йому на днях ледь виповнилося лише 8 років. Він ще зовсім юний, а яке велике та сповнене доброти і жалю серце у нього. Він допоміг більше, ніж 1200 собакам, які жили на вулиці та не мали господарів. Одна із організацій, що спеціалізується на захисті природи у США номінувала молодого чуйного хлопчика на номінацію «Дитина року». Саме за його відчайдушність, небайдужість та співчуття.

http://djuise.ru/

Коли цьому юному герою наших днів виповнилося 4 роки, він дуже сильно почав сприймати ту біль, яку відчувають бездомні тварини. Часто він ходив до найближчого притулку, щоб приділити свою увагу чотирилапим. А через два роки він разом із своєю мамою створили власну організацію, яка покликана допомагати та рятувати бідолашних хвостатих. Окрім того, вони знаходять люблячі родини для своїх вихованців.

http://djuise.ru/

Церемонія нагородження проходила у Вашингтоні. Хлопчик разом з мамою приїхали туди, а після самої церемонії – поділилися з пресою та людьми щодо аспектів їхнього хоббі. На свій четвертий день народження, Гаррі попросив дарувати йому гроші та корм для собак, замість іграшок чи машинок.

Мама всіляко підтримує благі наміри свого сина. До речі, лише за останній місяць, вони подарували дім майже півсотні чотирилапим.

Гаррі пригадує, що його першу врятовану собаку він назвав Пітом. Це був дог величезного розміру. Хоча він і здавався просто велетенським, проте мав ніжну та добру натуру.

Оцініть статтю
Дюшес
Минулого року у номінації «Дитина року» перемогу здобув хлопчик, якому ледь виповнилося 8 років.