Миші більше ніколи вас не потурбують, якщо ви скористаєтесь цим простим рецептом!

Скільки себе пам’ятаю з дитинства мої батьки вели боротьбу проти гризунів вдома. У кожного знайомого для цього був свій метод, але наш був не тільки ефективним, а й прости та приємним (так, це не помилка!).

Миші часті гості, як у приватних будинках, так і на дачах, а трапляються й такі, що у квартири проникають. Ці маленькі шкідники заважають господарям жити, адже постійно створюють шум та антисанітарні умови життя.

Цей рецепт позбавлення мишей використовували ще мої батьки й він набагато ефективніший, ніж мишоловки та приємніший, ніж звичайна отрута.

severdv.ru

Для того, щоб скористатися цим рецептом, вам потрібно відвідати аптеку та купити там настоянку перцевої м’яти (одночасно дві різних її варіації: на маслі та на спирті) та шприц з голкою.

У пусту пляшечку додайте 1:1 два різновиди перцевої м’яти й добре їх змішайте. Купленим шприцом наберіть трохи настоянки та розподіліть його по будь-яких тріщинах та отворах у домі, де могли б жити миші.

Окрім того, що гризуни швидко покинуть ваш дім, наявність перцевої м’яти ніяк не завадить вашому проживанню, а навпаки прикрасить його своїм приємним ароматом. До того ж вона не шкідлива для інших домашніх улюбленців.

Цей засіб є ефективним, простим та дешевим, тому обов’язково його спробуйте, а свої враження напишіть у коментарях, або поділіться іншими способами боротьби з мишами!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Миші більше ніколи вас не потурбують, якщо ви скористаєтесь цим простим рецептом!