На ферму до Петра приблудилося маленьке ведмежа

Дана історія піде про один дуже цікавий випадок, який трапився з одним фермером на ім’я Петро. Жив чоловік звичайним життям, займався фермерством, повністю віддавав себе улюбленій справі. Проживав в невеликому селі.

Та одного дня на його ферму приблудилося маленьке ведмежа. Голодне напевно. Петро не на жарт був наляканий такій зустрічі. Адже дитинча було зовсім мале й скоріше всього десь поруч блукає його мама.

Фермер одразу почав дзвонити своїм друзям та рідним просити поради як краще вчинити з малечею. Багато хто говорив повернути назад до лісу. Але Петро не став цього робити. Бо ведмежа напевно прийшло до села шукати їжі, через те, що в лісі без мами не виживе. Чоловік ще почекав деякий час, але мати так і не прийшла шукати свою дитину.

Тож фермер вирішив залишити ведмежатко у себе. Він зробив дозвіл на те, щоб ростити його у себе на фермі. Бо ці ведмеді занесені до Червоної книги та в противному випадку Петру прийшлося б платити штраф та віддавати ведмедика. А він цього не хотів.

Пізніше виявилося, що це дівчинка. Їй фермер змайстрував дуже гарний вольєр. Тож життя її перетворилося в казку. Дівчинці дуже пощастило, що вона потрапила в добрі руки фермера Петра. Зараз вони разом щасливі проживають на фермі.

 

Оцініть статтю
Дюшес
На ферму до Петра приблудилося маленьке ведмежа