На першому дзвонику донька втpaт _ила свiдoміcть, чим дуже нaляkaла тата. В лікарні лікар повідомив, що донька його вагітна. Чоловік не йняв віри

Нарешті одинадцятий клас. Вадим з гордістю подумав, що йому вдалося виховати прекрасну донечку. Начебто зовсім недавно Дружина залишила його з Анею. Сама пішла шукати краще життя. Не знає Вадим, чи знайшла? Але до них не повернулася. Навіть донечку провідати не з’явилася ні разу. Але чому Аня сумна останнім часом? Що не запитає, мовчить. Наразі на першому дзвонику втратила свідомість, чим дуже налякала тата.

В лікарні лікар повідомив, що донька його вагітна. Чоловік не йняв віри. Від кого? Вдома увечері Аня в усьому зізналася. Хлопець Єгор, на рік старший. В цьому році закінчив школу. Вадим не став довго роздумувати. Наступного дня пішов до Єгора додому. Його зустріла мама Єгора, Вікторія. Поруч із нею стояла миловидна жіночка.
– Марія,- подала руку жіночка,- сестра Вікторії.

Вони сиділи на кухні, пили чай, думали, як бути далі. Аня в школу не піде. Адже п’ятий місяць вагітності. Навчальний рік тільки почався. Єгор не проти жити з Анею. Він її кохає. Правда вступив в інститут. Але вечорами буде підробляти, щоб утримувати сім’ю. Якщо не вистачатиме, батьки допоможуть. На тому і порішили. Додому Вадим ішов задоволений. Погано, що школу не закінчила донька, але надалі подумають як бути.

Йому з голови не виходила Марія, сестра Вікторії. Вона така гарна. Видно, що і Вадим їй сподобався. Згодом вони частіше стали бачитися. Загальні теми знаходять миттєво. Марія незаміжня. Вона бачила, як тяжко Вікторії давалося виховання сина, тому не поспішала заміж. Не зустріла ще того, кому б повірила, що буде гарним чоловіком. Але Вадим інший. Марія тягнеться до нього, скучає.

Аня і Єгор почали жити разом. Для них винайняли квартиру, щоб жили окремо. Так Єгор почуватиме відповідальність за сім’ю. Під новий рік народилася в них двійня. Хлопчик і дівчинка. Аня сама вдень з двома дітками не справлялася. Тому вирішили, що жити будуть із мамою Єгора. Вона допоможе. На той час Вадим із Марією відсвяткували скромне весілля. Поселилися у квартирі Вадима. Марія часто провідувала сестру, заодно допомагала Ані.

Коли дітки підросли, в сім’ї Єгора й Ані почалися сварки. Дійшло до того, що Аня взяла дітей, і переїхала до тата. Єгор залишився вдома. Так закінчилося їхнє спільне життя. Правду говорять, що перше кохання швидкоплинне. Але тим все не закінчилося. Згодом Аня надумалася вчитися. Але не у своєму місті. Поїхала, дітей залишила на тата і Марію. Вони давно звикли до них. Тому про маму не згадували, лише інколи.

Єгор одружився. Нова дружина міцно тримала чоловіка в руках. До дітей ходити не дозволяла. Але Єгор все ж таки примудрявся інколи провідати діток. Одного разу почув, як Дмитрик називає дідуся татком, Тетянка Марію, мамою. Образа душила чоловіка, що його діти стали забувати хто в них тато.
Згодом Аня також вийшла заміж. Додому не повернулася. Дітей інколи провідує, але з собою не бере.

Оцініть статтю
Дюшес
На першому дзвонику донька втpaт _ила свiдoміcть, чим дуже нaляkaла тата. В лікарні лікар повідомив, що донька його вагітна. Чоловік не йняв віри