На правах бабусі, я пішла до них додому, провідати внука, і познайомитись з майбутньою дружиною колишнього чоловіка дочки. Коли прийшла, то не впізнала хлопчика. Він сидів в стороні, і скоса поглядав на всіх зaляканuм поглядом

Моя дочка Маргарита виросла легковажною дівчиною. Не знаю в кого вона вдалася. Ми з чоловіком не один раз обговорювали це питання, але ні до якого висновку не дійшли. Тому коли у двадцять два роки заявила, що виходить заміж, ми полегшено зітхнули. Нарешті знайшовся той чоловік, який візьме в міцні чоловічі руки Маргариту. Валентин виявився порядним розсудливим молодим чоловіком. За дочку ми спокійні. Невдовзі в них народився син Тимофій. Маргарита всю увагу віддає сім’ї, маленький синок клопоту не доставляє. Тому дочка встигає і відпочити, і зустріти чоловіка з усмішкою і смачною вечерею. Добре жили поки Тимофію виповнилося три роки. Валентин почав говорити Маргариті, що час виходити на роботу, чому сидить дома, коли син ходить в дитячий садок.

Дружина змінилася поведінкою. Чоловік не впізнавав у ній ту люблячу дружина, якою вона була зовсім недавно. Маргарита не з’являлася дома, інколи заскочить переодягнутися. Де вона і що з нею відбувається?  Чоловікові набридло таке життя, і подав на розлучення, при цьому заявив, що син залишається з ним. Маргариту влаштовувала свобода, тому навіть написала відмову від сина. Розлучили їх швидко, і куди виїхала наша дочка, не відаємо до сих пір.

Невдовзі я почула, що Валентин збирається одружуватися. Я не проти, адже Тимофію потрібна мама. На правах бабусі, я пішла до них додому, провідати внука, і познайомитись з майбутньою дружиною колишнього чоловіка дочки. Коли прийшла, то не впізнала хлопчика. Він сидів в стороні, і скоса поглядав на всіх заляканим поглядом. Я ледь не розплакалась. На запитання, що з Тимофієм? Валентин почав незадоволеним тоном говорити, що син не слухає, не допомагає, і взагалі, якщо так себе вестиме і надалі, то відправить до дитячого будинку.

Від таких слів мені стало погано. Спокійно я попросила Валентина дозволу, щоб онук пожив у мене, поки вони з молодою дружиною налагодять своє життя. На таке чоловік розсердився ще більше, і сказав, щоб не втручалася в їхні сімейні справи. Мені боляче було дивитися на Тимофія. Вирішила трохи схитрувати. Підійшла до майбутньої дружини Валентина, і сказала, навіщо їй хлопчик, адже скоро свої дітки будуть. Тому поговори з чоловіком, щоб віддав хлопчика мені, і тобі не треба ним піклуватися. Вона таки вмовила чоловіка віддати хлопчика, нехай побуде з бабусею. Ми з Тимофієм швиденько поспішили до мене додому.

Оцініть статтю
Дюшес
На правах бабусі, я пішла до них додому, провідати внука, і познайомитись з майбутньою дружиною колишнього чоловіка дочки. Коли прийшла, то не впізнала хлопчика. Він сидів в стороні, і скоса поглядав на всіх зaляканuм поглядом