На щастя, Настя не повністю втратила голову, та вже розуміла, що цей чоловік не просто так підійшов до неї. А після того, як він почав вихвалятися, що в нього є дуже дорогий автомобіль та будинок з видом на море, моя подруга зрозуміла, що скоріше всього це не просто люб’язний чоловік, а аферист

Сьогодні до мене в гості прийшла моя подруга, ми з нею довго гомоніли та згадували молоді роки. Нам зараз вже за сорок років, а дружимо ми ще зі школи. І багато чого ми згадали за цілий вечір, але саме ця історія, яка сталася з нами вже майже двадцять років тому доводить нам те, що молодість у нас пройшла весело.

А діло було влітку, саме в цей час ми з подругою перший раз в нашому житті удвох поїхали відпочивати на море. Тоді ми були студентками й грошей багато не було, тому ми планували цю поїздку близько півроку та збирали кошти удвох. На той час моя подруга Настя просто купалася у компліментах та увазі зі сторони хлопців. Їй постійно дарували букети квітів, цукерки та різних плюшевих ведмедиків. І ось коли ми поїхали на море уваги до Насті також було вдосталь. Але подруга моя знає собі ціну й майже ні з ким з цих залицяльників навіть не віталася.

Та на диво для мене, коли ми були на пляжній вечірці, до неї підійшов один чоловік, за зовнішнім виглядом було зрозуміло, що він набагато старший за нас. Я б йому дала приблизно років 30-35. Він підійшов до Насті та завів розмову. Через те, що на цій вечірці дуже гучно лунала музика, я не чула про що вони розмовляли, але дивлячись в очі моєї подруги, я одразу зрозуміла що він їй сподобався. Я була проти того, щоб вони продовжували розмову, адже розуміла, що моя подруга просто починає закохуватися в нього з першого погляду.

Та звісно мене ніхто не послухав, і далі вони пішли у дорогий ресторан вечеряти. Я, як найкраща подруга, не могла залишити Настю сам на сам з цим чоловіком, адже незрозуміло, що у нього у голові. Тому, я сіла за столик поруч з ними й дуже гарно чула про що вони говорили. Спочатку чоловік намагався випитати у Насті чим вона займається, де працює, живе та скільки заробляє.

На щастя, Настя не повністю втратила голову, та вже розуміла, що цей чоловік не просто так підійшов до неї. А після того, як він почав вихвалятися, що в нього є дуже дорогий автомобіль та будинок з видом на море, моя подруга зрозуміла, що скоріше всього це не просто люб’язний чоловік, а аферист, який хоче здерти гроші з моєї подруги, адже ніякого автомобіля вона не бачила, навіть ключів від цієї машини не було у нього, бо він був вдягнений лише у шорти та футболку й не мав ніякої сумочки при собі, де могли лежати всі його речі. А телефон він просто тримав у себе в руках.

І ось вони повечеряли у цьому дорогому ресторані, де замовили дуже багато дорогих та заморських страв. І коли офіціант приніс рахунок, то залицяльник моєї подруги почав метушитися та шукати свій гаманець. Звичайно, він його не знайшов та почав говорити Насті, що він його десь загубив і просити, щоб вона заплатила за цю вечерю. А сума там була дуже велика.

Та Настя не розгубилася, вона написала номер телефону цього чоловіка на листочку й віддала офіціантові. Вона сказала, що залишає номер телефона цього чоловіка, а він зараз швидко з’їздить до нього додому, візьме кошти та заплатить за вечерю. Звичайно цей чоловік не думав, що у Насті вистачить розуму так вчинити, тому він сидів шокований і не розумів що йому робити далі. А Настя тим часом зрозуміла, що це за людина, встала, люб’язно попрощалася, забрала мене та й ми пішли геть з того ресторану.

Ось така дивна історія сталася з моєю подругою на нашому першому відпочинку, яка навчила нас на все життя, що не завжди потрібно в усьому вірити незнайомим людям.

Оцініть статтю
Дюшес
На щастя, Настя не повністю втратила голову, та вже розуміла, що цей чоловік не просто так підійшов до неї. А після того, як він почав вихвалятися, що в нього є дуже дорогий автомобіль та будинок з видом на море, моя подруга зрозуміла, що скоріше всього це не просто люб’язний чоловік, а аферист