На сімейній раді було ухвалено – народити вдома і Biддaти дитину в пpитyл0к

https://ukrainians.today/podrugy-zazdryly

Ще вчора Людмила жила безтурботним життям. Успішне закінчення школи. Вступ в університет. Перше кохання. І от так несподівано й швидко все змінюєтьсявона вагітна.
Дівчина не сприйняла це як трагедію. Вона була закохана у Сергія. Почуття були взаємні, які спалахнули в перші дні їхньої зустрічі і з кожним днем розгорялися. У гуртожитку дівчина жила на першому поверсі, тому не раз гуляла з хлопцем ледь не всю ніч. Через вікно поверталася в кімнату, щоб хоч кілька годин поспати перед заняттями. Не було дня, щоб вони не бачилися. Весна сприяла їхнім почуттям.

Мабуть, і далі Люда почувала б себе щасливою навіть у такому станівона не проти була народити і стати дружиною Сергія. Вона знала на що йде і готова була до такого кроку. Проте боялася як на це зреагують батьки.
Вони люди з посадами: тато директор школи, мамавчитель математики. Їхнє життя було на видноті. Тому  для батьків народження дитини наразі не в шлюбі у 18 років вважалося великою ганьбою.

У перші дні дівчина приховувала від мами свій стан. А потім, коли животик почав округлюватися, вже нічого не можна було скрити від пильного ока матері. Вона все дізналася і була в розпачі, щоб єдина донька, їхня любов і надія піднесла їм ось такий сюрприз.
Звичайно, увечері матір посвятила батька у цю таємницю, який також схопився за голову. Як так? Що робити? І на сімейній раді, в якій донька участі не брала, було ухвалено рішеннянародити таємно і одразу віддати немовля в дитячий будинок.
Так Людмила опинилася в домашній тюpмі. Слово батьказакон! До кінця терміну дівчина мала сидіти в дома, щоб ніхто не бачив цього позору. А потім усе налагодиться. Хай слухається батьків.

Її коханий також нічим не міг допомогти. Поки вона застрягла у таких розборкахйого забрали в армію. На тривалий час перервався звязок. Люда навіть подумала, що й він кинув її в такому стані.
Життя Людмили тепер протікало наче у сні. Вона не мала кому поскаржитися чи знайти підтримку. Мусіла підкорятися обставинам.

Народила Люда дитину вдома, як і домовлялися. Їй не дали навіть до неї доторкнутися. Одразу запеленали і повезли куди треба. Породілля відчула страшенну тугу за малятком, яке девять місяців жило під її серцем і раптом його не стало.
Таємні дзвінки до коханого, сльози і біль охопили Людмилу. Хлопець обіцяв, що він приїде, щоб все налагодити. Клопоче про відпустку з такої поважної причини.

Через місяць вони зустрілися. Про все пережите дізналися батьки Сергія і поставилися з великим розумінням до цієї ситуації. Молоді люди поставили перед собою метувсякою ціною знайти дитину. Хлопець і дівчина обїздили всі дитячі будинки в пошуках своєї кровинки. Але в перші дні не могли вийти на слід. До пошуків долучилися батьки хлопця.
Дитину знайшли. Тепер залишилося оформити всі документи. До місяця часу, поки Сергій перебував у відпустці, молода пара оформила свої стосунки.

Людмила по суті втекла з домупішла жити до батьків Сергія, чекаючи на його повернення з армії. Вона почувала себе щасливоюз ліжечка щодня до неї посміхалася її маленька донечка Наталя.

Оцініть статтю
Дюшес
На сімейній раді було ухвалено – народити вдома і Biддaти дитину в пpитyл0к