На свій ювілей я не стала кликати ні рідних, ні друзів! На це знайшлася не одна причина

Був ще місяць до мого ювілею, як всі друзі та родичі почали мені телефонувати напрошуватися на святкування. Вони запитували коли і на котру годину їм приходити.

Спочатку я відмахувалася словами типу не знаю, ще не вирішила, а коли мені набридло, то сказала прямо – я не буду нічого відзначати!

Деякі поставилися з розумінням, інші образилися. Адже це така дата! А чому не хочеш святкувати?

І я насправді нікого не стала кликати. Замість цього ми з чоловіком погуляли по місту, потім наодинці повечеряли в ресторані, а закінчився день під перегляд комедії з келихом вина.

Якщо поряд близькі, то більше ніхто і не потрібен.

Чому так? На те у мене знайшлися цілі шість причин:

Вже набридли ці генеральні наведення порядку!

Щоразу напередодні свята доводиться все прибирати в будинку. У мене зазвичай чисто, але не ідеально. А гості ж будуть по всіх кутках заглядати! Хіба мало хто що помітить.

І так дістали  всі ці готування!

Доводиться на свято збирати багато людей. І готувати ну дуже багато їжі. А ніхто з гостей навіть не пропонує своєї допомоги.

Всі гості розходяться, а я потім ще після них не одну годину прибираю!

Спершу ти бігаєш, закуповуєш продукти, після два дні готуєш, а коли всі прийшли і поїли, одяглися і пішли по домівках, ти повинна ще кілька годин все мити і розкладати по своїх місцях. Виходить, що на свій день народження іменинник перетворюється і в офіціанта, і в прибиральницю, і в кухара, і в посудомийку!

Виходить, що свято не для мене вже, а для гостей!

Я думаю, що це свято суто особисте

Ніколи не розуміла, для чого на день народження потрібно кликати багато гостей. Адже це свято особисте, тільки для мене! Саме в цей день іменинник може робити те, що заманеться, а не те, чого хочуть оточуючі. Тільки часто у іменинника ніхто його думки не питає – приперлися зі своїми поздоровленнями і все!

Набридли ті, хто для мене по-справжньому не близький

Ось бувають люди, яких я бачу вкрай рідко. По святах. І вони не відносяться ні до друзів, ні до рідні. Але якщо раптом я їх не запрошу, то вони дуже ображаються. І інші теж будуть про них питати.

Створюється враження, що вони тільки для того в гості і ходять, щоб попліткувати

Немає настрою? Це твої проблеми!

Так вже виходить, що навіть в свій день народження ти не можеш захворіти чи бути в поганому настрої, навіть якщо погано себе почуваєш. Ти просто зобов’язаний веселитися! Зустрічаєш гостей, посміхаєшся, догоджаєш, розважаєш.

А якщо нічого не хочеш робити? Ти просто зобов’язана, бо інакше будеш поганою господинею, лінивою і жадібною!

Оцініть статтю
Дюшес
На свій ювілей я не стала кликати ні рідних, ні друзів! На це знайшлася не одна причина