На Тетяну Васильєву пандемія вплинула дуже критично. Бідолашна жінка готова навіть займатися прибиранням нерухомості за гроші.

Відомій акторці СРСР – Тетяна Васильєва, яка до слова нещодавно відзначила свій 73-й день народження, цьогоріч довелося зовсім не просто. Пандемія і на її родину вплинула не найкращим сином і вони потрапили до фінансової пастки, точніше кризи. Пам’ятаєте красуню з фільму «Найчарівніша і найпривабливіша», так от – це Тетяна.

Відома на всій пострадянській території актриса у своєму поважному віці змушена працювати на будь-якій роботі, далекій від її покликання. Жінка протягом всього свого життя допомагала своїм дітям, їх у неї двоє – син Філіп (42 роки) та дочка Єлизавета (34 роки). Однак зараз і їй нікому допомогти.

https://teleprogramma.pro/

Поширення короновірусної інфекції внесло свої корективи у життя абсолютно всіх, без виключень. Щодо Васильєвої – дуже багато вистав скасувалися, а заплановані зйомки перенеслися на невідомий період часу, і як наслідок – її сім’я залишилася без будь-якого заробітку.

Хоча зірка екранів мала на банківському рахунку досить велику грошову суму, яку вона збирала на придбання ще однієї квартири – ці кошти довелося витратити, щоб хоч якось прожити. Оскільки цей рахунок не резиновий, та майже вичерпався – Тетяна останнім часом ламає голову над тим, як їм зводити кінці з кінцями далі. За її словами, вона згідна працювати на будь-якій роботі, лише щоб хоч щось заробити, хоча вона не вміє ні шити, ні в’язати.

«Я втомилася думати, як і ким мені працювати у такий час. Єдине, що я можу – це прибирати квартири. У мене це виходить дуже добре, та й вдома я підтримую ідеальну чистоту. І до речі, послуги клінера зараз дуже високо оплачуються. Хоча у мої думки потрапила і ідея щодо того, щоб розносити доставку їжі, хоча і там всі вакансії давно зайняті. Це я говорю на повному серйозі», – поділилася Тетяна Васильєва в прямому ефірі телепрограми «Ти не повіриш!» на одному із телеканалів.

http://mixo.com.ua/

Популярна кінозірка СРСР за часи своєї кар’єри встигла подарувати квартири в Москві і двом своїм дітям і старшим онукам. А колишня дружина її сина навіть забороняла зірковій бабусі бачитися з онуками Іваном та Гошею, до того часу, поки вона не подарує їм власну нерухомість.

Жінка також зазначила, що запити у її онуків не із простих. Оскільки зараз вони перейшли на віддалену форму навчання, то одному потрібний новий телефон, а іншому – планшет. Вибору нема, оскільки це потреби для їхнього навчання. Майже рік вони не працюють, то й доходів жодних не мають, а от витрати присутні постійно.

До того ж Тетяна перенесла короновірус нового типу, після цього надто сильно схудла. Хоча тут є і свій плюс – вона стала виглядати молодшою.

Оцініть статтю
Дюшес
На Тетяну Васильєву пандемія вплинула дуже критично. Бідолашна жінка готова навіть займатися прибиранням нерухомості за гроші.