На весілля батько не пішов. Його товариші говорили, що не правильно робить. Адже єдина донька виходить заміж, а він не бажає їй щастя. Впертий Михайло Григорович зробив по своєму, відмовився

Михайло Григорович ходив по квартирі й невдоволено щось говорив. Сьогодні донька не прийшла зранку провідати батька. Йому таке не подобалося. Галина єдина донька живе окремо. Дружина давно померла і чоловік у квартирі один. Тому вимагав, щоб дочка приходила до нього зранку й увечері. Здоров’я слабе, захворіє зненацька, хто догляне?

Увечері Галина прийшла до батька, і не одна. Молодий чоловік стояв поруч, держав дівчину за руку. Вони переглядалися, і такі іскорки щастя були в їхньому погляді, що Михайло Григорович зрозумів, чому зранку донька не прийшла. Галина познайомила тата зі своїм коханим. Звуть його Олександр, старший від дівчини на три роки. Донька разом із її коханим пройшли на кухню, почали готувати вечерю. Михайло Григорович відмітив, що готують разом. Олександр не цурається ніякої роботи. Але в батька боліло серце. Він розумів, що донька йому більше не належить. Від цих думок ставало погано. Йому вже не подобається Олександр. Адже Галина житиме з ним, а про батька не згадає.

Коли сіли вечеряти, Михайло Григорович розпитував чоловіка, хто він і звідки. Олександр розповів, що працює на фірмі свого дядька. Сам із села не далеко від міста. Житла поки що немає, винаймає квартиру.
– Розумію навіщо тобі моя дочка, вона з квартирою і тебе це влаштовує. Говорив Михайло Григорович.
Галина підняла очі на тата. Вона не чекала від нього такої ворожнечі. Чому він себе так поводить? Але вголос не сказала нічого. Вечеря закінчилася, всім було ніяково. Галина й Олександр попрощалися з чоловіком і пішли. Залишившись один Михайло Григорович думав, як відговорити доньку від зустрічей з Олександром. Не подобається він йому. Галина на всі батькові умовляння відповіла, що кохає хлопця, і дала згоду вийти за нього заміж. Це її життя, вона не маленька і сама собі дасть раду.

На весілля батько не пішов. Його товариші говорили, що не правильно робить. Адже єдина донька виходить заміж, а він не бажає їй щастя. Впертий Михайло Григорович зробив по своєму, відмовився, говорить погано почувається. Галина попросила сусідку, щоб приглянула за батьком, потім дівчина розрахується.

Після весілля поселилися молоді у квартирі Галини. Батько невдоволено бурчав. Інколи вибирався в гості до доньки. Помітив, що у квартирі відремонтовані крани, замінений санвузол, і багато іншої чоловічої роботи пороблено. Він сам не розумів, чому так відноситься до Олександра, але нічого з собою зробити не може.

Одного разу зателефонувала Галина, сказала що лягає в лікарню на збереження, вона при надії. Тому замість неї Олександр буде приходити, приносити харчі. Чоловік справді ходив до тестя два рази на день, потім біг до дружини в лікарню. Видно що йому тяжко, але не скаржиться.
Товариші говорили Михайлу Григоровичу, щоб вибачився перед Олександром за свою поведінку. Але чоловік не може себе змусити на такий крок, хоч розуміє, що не правий.

Оцініть статтю
Дюшес
На весілля батько не пішов. Його товариші говорили, що не правильно робить. Адже єдина донька виходить заміж, а він не бажає їй щастя. Впертий Михайло Григорович зробив по своєму, відмовився