На відео знімалося все, салон авто, я, дорога, квіти, назва ресторану. Ми вже сиділи за столиком, нам дали меню. Я запитав чого б їй хотілося, але знову отримав мовчання у відповідь, бо моя супутниця була зайнята написанням нового посту у свій Інстаграм

Чи бували у вас невдалі побачення? Розкажіть про найжахливіше з них. Моє останнє знайомство з дівчиною не можна назвати аж таким жахливим, проте й задоволення воно мені не принесло.

Довгий час я не мав дівчини. Все часу не вистачало на те, щоб познайомитися з кимось в живу. Працюю на СТО, майстер я хороший, тож коли трапляється клієнт з великим гаманцем, начальник просить працювати понаднормово, щоб закінчити з автомобілем якомога швидше.

Доводиться жертвувати особистим життям, проте премія повністю покриває усі незручності. Друг порадив знайти когось на сайті знайомств. Розповів про додаток яким сам користується, навіть відкрив його, щоб похизуватися дівчиною з якою листується.

Ввечері після роботи я сидів перед телевізором й намагався не задрімати під нудний фільм, коли згадав про той сайт. Чисто заради приколу вирішив зареєструватися. Заповнив невеличку анкету, надав інформацію про себе й одразу зміг ознайомитися з можливою парою.

Мене зацікавила ефектна блондинка Вікторія. Фігура як треба, все при собі, гарне доглянуте волосся. Написав дівчині й через кілька хвилин отримав відповідь. Ми листувалися декілька днів, поки я не запросив Віку до ресторану. Обрав найкращий у місті, щоб справити гарне враження. Дівчина погодилася.

Як і годиться, я намарафетився, купив квіти та особисто забрав дівчину з того місця, яке вона вказала у повідомленні. Віка мене не розчарувала, навіть навпаки. При особистому знайомстві вона виглядала ще ефектнішою. Дорогою до ресторану я намагався з дівчиною поговорити, але вона все ніяк не могла відірватися від телефону.

На відео знімалося все, салон авто, я, дорога, квіти, назва ресторану. Ми вже сиділи за столиком, нам дали меню. Я запитав чого б їй хотілося, але знову отримав мовчання у відповідь, бо моя супутниця була зайнята написанням нового посту у свій Інстаграм.

Не обійшлося без фільмування страв, які нам принесли. Словом, я зрозумів, що нічого путнього з цього не вийде, тому перепросив й повідомив, що у мене скрутило живіт. Потрібно їхати додому. За ресторан я розплатився й залишив дівчину наодинці з її телефоном та життям онлайн.

Тепер, якщо знову наважуся на таке знайомство, то в першу чергу запитуватиму у дівчини, яку останню книгу вона прочитала та коли. Здається, ми з кожним роком все більше занурюємося у соціальні мережі, забуваючи жити звичайним повноцінним життям.

Оцініть статтю
Дюшес
На відео знімалося все, салон авто, я, дорога, квіти, назва ресторану. Ми вже сиділи за столиком, нам дали меню. Я запитав чого б їй хотілося, але знову отримав мовчання у відповідь, бо моя супутниця була зайнята написанням нового посту у свій Інстаграм