На Вінниччині мешкає жінка, яка не втомлюється допомагати нужденним і захоплювати всіх своєю добротою і щедрістю

На Вінниччині мешкає жінка, яка не втомлюється допомагати нужденним і захоплювати всіх своєю добротою і щедрістю.

Молода Катерина була у відчаї. Її маленька донечка захворіла і потребувала надзвичайно дорогу операцію.

Катя не втрачала надії й вирішила звернутися по допомогу до небайдужих людей. Пішла до лікарсько-медичної комісії, щоб отримати усі необхідні довідки. Поки документи оформляли, мати хворої зняла відео звернення з проханням про допомогу та виклала його у всіх соцмережах.

«З миру по нитці, бідному на сорочку». Катя щиро вірила, що разом вони назбирають потрібну суму і її донечка буде жити. Того ж вечора до жінки зателефонував невідомий номер. Якась панянка приємним голосом попросила про зустріч із Катею.

Наступного ранку Катя сиділа у місцевому кафе з усіма необхідними довідками. Через декілька хвилин до неї підійшла молоденька дівчина, але голос був іншим. Вона попросила документи, десь з хвилину їх передивлялася, а потім простягнула Катерині спортивну сумку. «Нехай це допоможе вашій донечці знову відчути радість життя».

Вся сумка була заповнена грішми – 100 тисяч доларів, рівно стільки, скільки потрібно на операцію. Хто врятував життя її доньки, Катя так і не дізналася, але до цього часу не втомлюється всім розповідати цю історію і дякувати їхній рятівниці.

Оцініть статтю
Дюшес
На Вінниччині мешкає жінка, яка не втомлюється допомагати нужденним і захоплювати всіх своєю добротою і щедрістю