Набравши повітря в легені, щоб гучно привітати, всі застигли з відкритими ротами. По всій квартирі були розкидані речі, а Віталій з якоюсь блондинкою лежали на дивані

Коли приходить час виходити заміж, всі дівчата вірять в те, що він, тобто наречений, єдиний і на все життя. Так думала і Валерія, коли виходила заміж за «принца на білому коні», за Віталія.

Зустрілись вони випадково, зіткнулись в дверях магазину, подивились уважно один одному у вічі, і більше не розлучались. Через декілька місяців одружились. Жили добре, після роботи спішили додому, тому, що сумували один за одним. З дітками поки що не спішили, так як хотіли пожити для себе. Пройшло два роки, коли Валерія почала відчувати, що Віталій змінився. Вже не йде додому відразу після роботи, завжди є причина: на роботі затримали, приятеля зустрів і так далі. На вихідних також находились невідкладні справи, щоб піти з дому і до вечора не приходити.
Запідозрила Валерія, що в чоловіка є інша, але як довести, що це так?

Незабаром надійшла друга річниця спільного життя, довго думала жінка, як відсвяткувати, а заодно і дізнатись, чи є інша. Придумала. Запропонувала чоловікові, щоб у цьому році відсвяткувати вдвох, дома, не запрошуючи нікого. Пообіцяла, що раніше прийде з роботи і приготує щось смачненьке. Віталій погодився. Валерія зателефонувала рідним і друзям і сказала, що хоче зробити сюрприз для чоловіка, тому попросла їх не говорити йому нічого і приходити на свято до них в десять вечора. А в день, коли повинно бути свято, зателефонувала Віталію і сказала, що терміново виїжджає в відрядження і повернеться тільки завтра ввечері.

Вся рідня і друзі зібралися в назначений час, і веселою компанією тихенько зайшли в квартиру, Валерія включила світло. Набравши повітря в легені, щоб гучно привітати, всі застигли з відкритими ротами. По всій квартирі були розкидані речі, а Віталій з якоюсь блондинкою лежали на дивані з широко розкритими очима.

Валерія побачивши таке, відійшла до дверей, і тихенько вийшла, вона вже знала, що назад більше не повернеться. Зраду пробачити не зможе.

Оцініть статтю
Дюшес
Набравши повітря в легені, щоб гучно привітати, всі застигли з відкритими ротами. По всій квартирі були розкидані речі, а Віталій з якоюсь блондинкою лежали на дивані