Надія вухам не вірила. Її доня слухає якогось Романа, виr_aняє маму на вулицю. Винайме квартиру, а далі що? Ходити по квартирах?

Надія з Олексієм проживали в трикімнатній квартирі. Ростили донечку, і як вважала Надія, були щасливі. Згодом виявилося, що так вважала тільки вона. Олексій якось одного разу пізно прийшов додому. Робота, пояснив. Дружина хотіла запитати, що ніколи так пізно роботи не було, але не захотіла сваритися. Ще подумає, що ревнує. Від тих пір затримуватися чоловік почав постійно. Надія більше не питала, де був, відчувала, щось не те.

Одного разу Олексій поставив перед фактом. У нього є інша. Він іде з сім’ї. Довго Надія не могла прийти в себе. Вже й офіційно розвели, а вона не вірить що то правда. Чоловік пішов, не взяв нічого, все залишив Надії з Кірою. Криза середнього віку, як говорила потім Надія, коли запитували, чому розвелися. Мабуть, так і було. Мало уваги приділяла чоловіку, тому і пішов від неї. Так думала згодом жінка.

Коли Кіра виросла, вивчилася. Знайшла хорошу роботу. В їхньому домі з’явилися речі, які раніше Надія не могла собі дозволити. Жити стало легше. Але одно тривожило маму. Не ходила Кіра з подругами гуляти. Їй скоро двадцять п’ять, а з чоловіками не зустрічалася ні разу. Тому коли одного разу сказала, що приведе хлопця знайомитися, Надія зраділа, нарешті. Вирішили провести знайомство у вихідний день.

Коли жінка побачила Романа, він їй сподобався. Перше, що їй важливо, це те як він відноситься до Кіри. А стосунки в них взаємні. Очей не зводять одне з одного. Надія полегшено зітхнула, добре, що взаємно. При розмові молоді виявили бажання жити разом із Надією. Вона не проти. Квартира трикімнатна, місця всім вистачить. Роман не забарився переїхати. Вже перед весіллям жили разом, добре жили, Надія задоволена.

Минуло три місяці. Відношення зятя до тещі різко помінялося. Яка тому причина, Надія не відала. Але помітила, що і Кіра почала сторонитися свою маму. Надія запитала в неї, коли Романа не було вдома, що трапилося? Чому таке відношення? Кіра довго відмовлялася, потім промовила:
– Ти могла б з’їхати кудись, щоб ми жили у квартирі самі.
– А куди мені з’їхати? Ошелешена запитала мама.
– Квартиру найми. Рома говорив, що тобі одній достатньо.

Надія вухам не вірила. Її доня слухає якогось Романа, виганяє маму на вулицю. Винайме квартиру, а далі що? Ходити по квартирах? Чоловік розлучився, не взяв нічого звідси. А тут явився зять і вже виселяє, нехай іде кудись. Образа душила Надію. Тому коли увечері Роман прийшов із роботи, вона повідомила, що в нього є три дні піти з її квартири. Кіра образилася на маму, і пішла разом зі своїм чоловіком жити до свекрухи. Наразі Надія залишилася одна.

Оцініть статтю
Дюшес
Надія вухам не вірила. Її доня слухає якогось Романа, виr_aняє маму на вулицю. Винайме квартиру, а далі що? Ходити по квартирах?