Надіюся, що батьки того хлопчика з екскурсії натраплять на цей пост. Хочу подякувати їм за те, що виховали справжнього чоловіка

Ось про яку пригоду розповіла на своїй сторінці одної з соціальних мереж одна жіночка, що живе на Тернопільщині. Як виявилося, цікаве трапилося з її донькою, коли вона поїхала зі своїм класом на екскурсію в Харків:

« Пишу цей пост з надією, що батьки цього хлопчика наткнуться на нього. Тож прошу всіх друзів поширювати його якомога активніше. Всі завчасно дякую.

Хочу подякувати батькам цього юнака. Дивуюся, як їм вдалося виховати справжнього чоловіка з доволі юного парубка. Річ у тім, що моя донька поїхала з класом на екскурсію до історичного міста Харкова. В одному з парків моя Алінка згубила телефон. І він був доволі дорогим. Ми з чоловіком довго збирали на цей подарунок доньці. Тож скоро на мій телефон поступив дзвінок з номера подруги Аліни. Мені повідомили про згубу. Я почула, що дівчина засмутилась і почала плакати. Тож логічно, що екскурсія уже була зіпсована. Ні настрою, ні сил на це вже не було. Дочка сильно впала духом і навіть сказала, що пошкодувала про цю поїздку.

Я надіялась на чисту совість людини, що знайшла телефон і почала набирати на номер Аліни. За першим же викликом слухавку підняли. Мені відповів молодий хлопчина, який вислухав ситуацію, а тоді сказав, що найближчим часом надішле айфон поштою.

Скоро телефон лежав у місцевому відділенні пошти. Я подзвонила, аби подякувати молодику. Сказала, що віддячу нагородою, та він навідріз відмовився. Більше того, навіть послуги пошти були оплачені відправником.

Олександре, я щиро дякую тобі за твою доброту. Ти та людина, яка вселяє віру, що наша країна повна чудовими людьми. Нехай Бог оберігає тебе і наділяє приємними подарунками долі за такі милосердні вчинки.

Тепер я точно розумію значення фрази: «Добро починається з тебе». Почни робити добрі справи і вони повернуться до тебе сторицею.

Батьки Сашка можуть пишатися своїм сином. Вони виховали чудову людину, гідного громадянина своєї держави. І це в першу чергу їхня заслуга, що хороші справи ширяться нашою державою.

Моя донька щаслива, я щаслива, і бажаю, аби щасливими були хлопець і його батьки.»

Оцініть статтю
Дюшес
Надіюся, що батьки того хлопчика з екскурсії натраплять на цей пост. Хочу подякувати їм за те, що виховали справжнього чоловіка