Нахабна невістка відібрала у мами мій подарунок

Грудень у нашій родині багатий на дні народження та іменини. Ось мій брат запросив нашу родину на день народження. Свято проходило чудово, смачні страви, хороша компанія.Особливо смачним був домашній хліб.Запашний, з хрусткою скоринкою.Моя мама особливо нахвалювала такий хліб і працьовиту невістку.

Наближався Новий рік. Чоловіку та дітям я подарунки купила. Залишилася тільки мама, яку я просто замучила своїми ідеями подарунку для неї. Мама, як завжди, сказала що головне, щоб ми всі до неї прийшли, разом провели свято. А я вирішила -подарую хлібопічку. Раз мамі так сподобався домашній хліб на святі у мого брата.

Хлібопічку я вибрала класну, з багатьма функціями, зручну, красиву. Також купила  борошно, родзинки,цукрову пудру, цукати, горішки та інші інгредієнти.

Джерело: arbuogonek.blogspot.com

Подарунок я вирішила вручити за кілька днів до Нового року. Мама була задоволена.Навіть спекла декілька разів хліб, щоб нас порадувати. Новий рік, як і було заплановано, ми провели спільно.

Потім на Різдво ми поїхали вгості до батьків чоловіка. Коляди на Західній Україні-це щось неймовірне. Після повернення додому вирішили провідати брата в новому році.

Отож, сидимо ми на кухні, розмовляємо, і тут я помічаю мамину хлібопічку. Тут саму, яку нещодавно їй подарувала. За словами невістки, моя мама вважає, що така хлібопічка для неї занадто крута. Тому вони вирішили обмінятися. Мамі- простіша, старенька модель, а для невістки-сучасна.Ідея була мамина, а невістка з радістю погодилася.

Наступного дня я  поїхала до мами. Мама розповіла свою версію.Як виявляється, ще у день нашої поїздки до батьків чоловіка, невістка прибігла до моєї мами. Оцінила хлібопічку, сказала, що мамі така сучасна, масивна техніка ні до чого. Функцій  занадто багато, і мама  буде користуватися  однією-двома.

Невістка запропонувала мамі помінятися. Уже через пару годин брат привів їх стару пошарпану хлібопічку, з крихтами від попереднього випікання хліба.

Я просто розлютилася, поїхала до Каті (невістки), забрала нову хлібопічку, і повернула їй стару. Мені начхати, що вона тепер ображається. Я вчинила справедливо. Не твоє-не бери! І не  хитруй!

Як взагалі так можна було вчинити? Хотіли обвести мою матір навколо пальця!

 

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Нахабна невістка відібрала у мами мій подарунок