«Нам потрібно допомогти мамі вашого однокласника. Вона чекає п’яту дитину!»

Недавно у магазині я перетнулася зі своєю колишньою колегою Яною. Ми з нею раніше працювали разом, а потім вона пішла у декрет, а коли вона повернулась, то у декрет пішла я. Зараз у неї є двоє діток. Старший ходить у початкову школу, а молодша у дитячий садок.

Коли я мала виходити на роботу, то знайшла кращу роботу й ми з нею втратили зв’язок.

При зустрічі знайома мені здалася дуже сумною і я вирішила поцікавитися, чи у неї все добре.

– Та оце йду зі шкільного збору батьків. Ми там всі сильно розсварилися. На зборах були присутні всі мами, окрім однієї й наша голова батьківства повідомила, що та чекає п’яту дитину. Вона почала нам розповідати, як твій жінці потрібна допомога й кожен з нас повинен скластися мінімум по 500 гривень. Мов у неї чоловік тимчасово не працює і грошей зовсім не вистачає і так далі. Деякі мами без зайвих суперечок дали гроші, я сказала, що здавати таку велику суму не буду, бо у мене також є діти й зайвих грошей на забезпечення чужих дітей у мене не має.

Якщо батьки прийняли рішення народжувати так багато дітей, то вони про них і мають турбуватися.

leoclinic.ru

Після того, як я висловила свою думки половина мам класу почали кричати й звинувачувати мене у жадібності й жорстокості. Інші мами погодилися зі мною, проте у їх бік прозвучало те саме.

От я дійсно не розумію, може я стала скнарою, чи вони всі надто «добродушні»?

– На мою думку, ти права. Звичайно, можна зрозуміти їх прагнення допомогти, але ж не у всіх є така можливість, тим паче коли ви молоді батьки. Тим паче якщо та жінка знала, що вони не потягнуть п’яту дитину, то чому не контролювала процес зачаття, щоб не виникло труднощів. Чому не можна думати наперед й розраховувати свій бюджет?

Це був їхній вибір народжувати й ніхто крім них не повинен нести за це відповідальність. Звичайно, допомогти можна, але робити це варто добровільно, тому я не можу зрозуміти тих матусь.

Ви що про це думаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
«Нам потрібно допомогти мамі вашого однокласника. Вона чекає п’яту дитину!»