Нарешті Софія Ротару показала свого коханого чоловіка: «Кохаю більше життя!»

Недавно Софія Ротару опублікувала чорно біле фото з п0mерлим чоловіком в честь 50 річниці їхнього шлюбу й підписала його з особливим трепетом!

«День народження нашої сім’ї. Я б так хотіла, щоб ти знав, як тебе не вистачає… всього тебе, твоїх жартів, підтримки, теплих очей…. Мій єдиний. Кохаю тебе більше життя!»

Після цього короткого підпису люди почали писати захопливі коментарі про сильне кохання жінки.

І ми з ними погоджуємось, адже, як сильно повинна кохати людина, щоб бути йому вірною до кінця життя. Напевно, багато хто може захоплюватися її вірністю та великою любов’ю.

Ця красива й сильна жінка не тільки хороша артистка, й порядна дружина. За часи свого одруження вона жодним чином не показала буденної грязі й фальші. Після того як вона стала вдовою, то єдиною її потіхою були син та внуки, яким вона з радістю допомагала.

Співачка неодноразово зізнавалась, що у їхньому будинку з чоловіком не було місця для брехні, сварок та непорозумінь, тому вони прожили щасливе життя.

Син та внуки щиро зізнаються, що вона хороша дружина, мати й бабуся, тому й одну з внучок назвали на її честь. Вони всією сім’єю підтримувати Софію Ротару після великої втрати, тому вона й допомагає їм та така близька з ними.

ivona.bigmir.net

На фото чоловік Софії – Анатолій.

Завдяки великій підтримці всією родини жінці вдалось залишатися сильною перед глядачем й покращити своє моральне становище.

Ми вважаємо, що таким щирим й чистим коханням можна лише захоплюватися!

Як вам Софія Ротару? Цікавитесь її творчістю?

Оцініть статтю
Дюшес
Нарешті Софія Ротару показала свого коханого чоловіка: «Кохаю більше життя!»