“Нарешті знайшла нормального чоловіка, нічого страшн0г0, що жонатий, зате квартира і машина при ньому”,-хвалилася вагітна Ліля подрузі

Марина з дитинства росла самостійною дівчиною. Після втрати батьків, її виховувала бабуся. Коли бабусі не стало, онуці дісталася квартира у спадок.

Марина закінчила факультет іноземних мов. Щовечора працювала у приватній школі, також виконувала переклад документів на замовлення. В цілому, вона вела хороше життя, ні від кого не залежала й жила в своє задоволення.

Вже 2 роки вона зустрічалася з Андрієм, він приїхав до столиці навчатися, закінчив університет, і залишився працювати.Пробував свої сили в різних компаніях, а потім зупинився на роботі програміста, працював з дому. Їй з ним було спокійно, щовечора зустрічав її з роботи, готував смачні вечері.Тому коли Андрій запропонував жити разом-Марина погодилася. Вирішили, що хлопець переїде до неї. Після року проживання у цивільному шлюбі вони одружилися.

 

Джерело: greatsvadba.ru

Одного дня до молодят зайшов колишній Андрійовий однокласник Дмитро зі своєю дівчиною Лілею. Він познайомився з нею,коли їздив до родичів у село. З часом вирішив перевезти її до себе на орендовану квартиру  на Троєщині. Лілі дуже сподобалось столичне життя, хоча жили вони в однокімнатній  квартирі. Тому велика, з хорошим ремонтом квартира Марини  й Андрія та новеньке авто одразу їй впали в очі.

Гості посиділи до самого вечора, а потім Андрій  запропонував  підвести їх додому. Через тиждень позвонила

Ліля попросила, щоб Андрій приїхав  поремонтував комп’ютер.Потім вона покликала його, щоб він допоміг їй забрати посилку від батьків. Марина до всього ставилася з розумінням.

Через місяць до квартири Марини та Андрія прийшла вся в сльозах Ліля.Вони посварилися з Дмитром, і вона пожила у них тиждень, поки Марина їх не помирила.

Через деякий час, коли Ліля переїхала назад до Діми, в Андрія захворів батько. Оскільки Марина до того часу відкрила нову мовну школу, то не змогла з ним поїхати, але пообіцяла, що на вихідні точно вирветься.Оскільки в Андрія майже не було замовлень, то він взяв гроші в Марини.

Коли чоловік був у батьків, на порозі з’явилася Ліля. В руках  дівчина тримала валізу.  Марина знову подумала, що Ліля  посварилася  з Дмитром, тому спокійно впустила її в квартиру.

Проте ні, Ліля з порогу заявила, що вони з Андрійком кохають одне одного, що в них буде дитина.

Він мене кохає, а з тобою живе за звичкою та через комфорт. Збирай речі, і не втрачай свою гідність. Дай нам бути разом,-сказала  розлучниця.

Відійшовши від такого шоку,  Марина пішла в спальню, і стала збирати речі у валізи. Ліля ще її покваплювала, бо скоро мав прийти Андрій, а вона хотіла ще йому сюрприз зробити.

Яким було здивування Андрія, коли  на порозі його чекали речі та вагітна Ліля. А розлучницю чекав сюрприз, що квартира та машина належать Марині.

От і поїхав Андрій з Лілею до своїх батьків у провінційне містечко. Роботи нема, тарілку супу батьки дають, а йому більше не треба. А Ліля в цій квартирі ніхто, на пташиних правах, до батьків повертатися соромно. Вона ще ніколи так не помилялася в житті…

Оцініть статтю
Дюшес
“Нарешті знайшла нормального чоловіка, нічого страшн0г0, що жонатий, зате квартира і машина при ньому”,-хвалилася вагітна Ліля подрузі