Народила близнюків. Одного залишила у пологовому. Сюжет наче у мексиканському серіалі

Ця історія з пологового будинку не районному містечку на Волині. Чого тільки не бачать акушери та лікарі пологових відділень за своє життя. Які драми та комедії розігруються перед їхніми очима. Напевно будь-який театр позаздрив би такій кількості емоцій та сюжетних поворотів. Одна всі ці події не награні, а справжні. Сльози радості та щастя тут як ніде натуральні та чесні. Адже, хто ще може так радіти народженню дитини як мама. Хто може так вбиватися через невдалі пологи або якесь нещастя.

Те, що зробила наша героїня надовго запам’ятається всім працівникам лікарні. Хтось засуджував жінку, хтось крутив головою та співчував їй, хтось намагався зрозуміти та поставити себе на її місце.
Швидка допомога привезла її вночі. Передчасні пологи. Ще майже місяць залишався до терміну, але природа вирішила інакше. Жінка кричала від болю. На допомогу черговому лікарю викликали ще одного. Ситуація не звичайна. В жінки двійня. Майже до самого ранку вона терпіла муки на кріслі для народження. А коли двоє хлопчиків почали кричати, то жінка просто втратила свідомість.

Вона не знала, що в неї буде двійня. В неї не було грошей на обстеження. Для неї це був сюрприз. Як виявилося, не приємний сюрприз. Вона довго плакала у палаті. Медичні сестри дізналися, що вона планує залишити одного. «В мене не має коштів, щоб його виховати» – жалілася вона. Всі співчували їй. Гадали, що вона одумається, все переосмислить. Але через кілька днів вона покинула пологовий з одним хлопчиком на руках. А від іншого написала відмову. Сподіваємося. Що вони колись зустрінуться.

Оцініть статтю
Дюшес
Народила близнюків. Одного залишила у пологовому. Сюжет наче у мексиканському серіалі