Народила напівси _poтy

Надворі  панував погожий березневий ранок. Ліна прокинулася в пологовому будинку. Вчора вона подарувала своєму коханому чоловіку Денису донечку.  Правда, він про це ще не знав. Вони з Денисом вже 10 щасливих років разом. Виховують   8-річного  сина Арсена. А чоловік ще дуже мріяв про донечку. 

Денис мав власну справу, виготовляв різні меблі, сходи та дрібниці  з дерева. Про такого хорошого майстра знали й в інших містах. Два дні тому йому потрібно було терміново поїхати у відрядження на Закарпаття. Узгодити поставки деревини. Ліна мала народжувати через 2 тижні, тому Денис обіцяв, що буде присутнім на пологах.

Коли Ліна почала народжувати, чоловік  був недоступний, тому жінка позвонила мамі, аби та забрала Арсена до себе, а сама поїхала в пологовий будинок. О десятій вечора народилася їхня  довгоочікувана донечка.

Жінка  потягнулася за телефоном, набрала знайомий номер і з хвилюванням стала чекати відповіді. Ліна  почула голос чоловіка:

-Так, кохана. Як ти? Як Арсен?Я ввечері вже буду вдома. – сказав він.
– Привіт рідній. У мене є для тебе чудова новина. Вчора о десятій годині вечора у нас народилася принцеса, що ти на це скажеш? – в слухавці пролунав щасливий крик…Ура! Тепер я вдвічі щасливий  батько.

-Ти моя героїня, я так тебе кохаю! І дуже тобою пишаюся. Як ми назвемо нашу доню? Як тобі Поліна? Давай так назвемо нашу крихітку? Покажи мені її на відео.

 

Джерело: www.5.ua

-А ти як почуваєшся після пологів? Я зранку усім віддячу. Лікарям та медсестрам…

-Все добре, не хвилюйся. Зі мною все добре, тільки ще трохи ниє живіт.

Все, мої любі дівчатка, до вечора. Я з нетерпінням чекаю вечора. Я люблю вас, мої дівчатка !!! Ну все, до зустрічі. Бувай.
Ліна  засміялася, їй раптом стало так легко і добре, та й біль зовсім минув. Поліна мирно посопувала поруч у ліжечку. Що ще треба для жіночого щастя?
Вона дуже хотіла опинитися вдома, поруч з чоловіком, сином  і донькою, всім разом. Щасливою родиною у новому складі.

Ввечері Денис так і не приїхав. Потім з його телефону подзвонили й сказали, що його більше нема. Автомобільна аварія в одному селі на Прикарпатті. Назустріч вилетів водій у нетверезому стані. Обоє водіїв не вижили.

Ліна сама виховує Поліну та Арсена…

Оцініть статтю
Дюшес
Народила напівси _poтy