Народила трійнят, але що з їхніми обличчями! Мама отетеріла від побаченого!

Історія Беккі-Джо по-справжньому особлива, бо її діти «унікальніші» за інших у 20 мільйонів разів. Адже саме на скільки випадків народження, діти можуть народитися абсолютно ідентичними. Оце так сюрприз! Але як же мамі тепер розібратися: хто є хто?

Ця жінка завагітніла вдруге й вони з чоловіком були на сьомому небі від щастя, очікуючи на результати УЗД (бо двоє хотіли хлопчика). Але результати здивували їх і всіх рідних, адже лікар сказав, що у них буде три малюки. Зараз Беккі виношувала у собі аж три маленьких сердечка й одне материнське!

З пологового будинку її та трьох красивих хлопчаків забирав неймовірно щасливий батько, що тільки й говорив про їх надмірну схожість. Ці обговорення тривали цілий місяць, доки мама не вирішила вияснити причину такої ідентичності своїх дітей і не здала ДНК.

ukurier.gov.ua

Їхні результати тільки підтвердили думки молодої пари про те, що малюки абсолютно ідентичні, хоча це вразило навіть лікарів, адже таке зачаття природним способом майже неможливе і вкрай рідке.

Хоча й зовнішньо діти буди ідентичними, та дуже відрізнялися характером, темпераментом та поведінкою, тому уже через рік мама легко могла відрізнити їх.

Старша сестра обожнювала молодших братів і допомагала мамі у їх вихованні. Тепер вона мріє стати акушеркою, щоб постійно бути причетною до дива народження таких унікальних дітей.

Що ж, побажаємо батькам терпіння та наснаги, а дітям здорового та щасливого життя!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Народила трійнят, але що з їхніми обличчями! Мама отетеріла від побаченого!