Нас познайомив ремонт квартири. Аж самій не віриться

На 27-й день народження батьки мені подарували однокімнатну квартиру. Так би мовити – початковий капітал на все життя.

Квартира була в гарному районі, але без ремонту. Я вже працювала, тому вирішила за свій рахунок привести помешкання в порядок.  Дохід, правда, не дозволяв найняти бригаду, тому вирішила робити все власними силами.

Накопичивши трохи грошей, я вирішила почати ремонт з кімнати. Мені здалося, що там простіше буде замінити шпалери і покриття на підлозі, ніж на кухні, а вже тим більше, ніж ванну кімнату ремонтувати. Вікна мені міняли майстри, батареї я вирішила залишити старі, тільки пофарбувала. Шпалери я зняла за один вечір, прибрала все і зрозуміла, що зовсім не знаю, що хочу поклеїти на їх місце.

Вивчення будівельних і дизайнерських сайтів не допомогло.  Я пішла в найближчий магазин, який був відчинений, незважаючи на пізню годину. Виявилося, що все ще складніше! Я більше години ходила по рядах зі зразками і мені подобалися, то осінні квіти на зеленому тлі, то однотонні бежеві шпалери, то яскрава геометрія … Разом зі мною по всіх рядах ходив незнайомий чоловік, з таким же нерозумінням в очах.

У якийсь момент він до мене підійшов і представився – його звали Сергій. Він, виявляється, теж робив ремонт у себе в новій квартирі, і не міг визначитися зі стилем, що йому підійде для оформлення студії.

А підійшов Сергій не просто так, а щоб віддати мені рулон шпалер, чудових, схожих на легкий літній ситець! Дрібні квіти на світлоблакитному тлі, приємна текстура, щільні і важкі – ідеальні! Я відразу пішла і купила на всю кімнату.

Але не можна ж кидати чоловіка в біді, тим більше, коли він привабливий і самотній. Я залишила покупки на касі, і повернулася в зал допомагати Сергію.

Він показав мені фото своєї студії, розповів, що купив її після розлучення, вони з дружиною поділили гроші від продажу їхньої квартири. Мені здалося, що для студії мало одного виду шпалер, та й взагалі в такому приміщенні краще будуть шпалери під фарбування. Показала на телефоні варіанти, йому все сподобалося, і ми тут же пішли на касу!

Розлучатися було сумно, і я шалено зраділа, коли Сергій запропонував допомогу з ремонтом, адже жінці самій буде важко … він прийшов наступного дня, і ми за добу зробили все, що потрібно. Потім були побачення. Ремонт у нього в квартирі. Він зробив мені ванну, коридор і кухню, а я вибрала всі меблі, і весь декор до нього в квартиру. В кінці ремонту ми зрозуміли, що хочемо жити разом. Ще через місяць Сергій зробив мені пропозицію.

Після весілля ми продали обидві наші квартири і купили нову, в новобудові, де все треба зробити з нуля. Тепер ми разом ходимо і вибираємо матеріали для нашого гніздечка і кожен раз сміємося, коли бачимо той самий рулон шпалер, який нас звів. Ми щасливі!

Оцініть статтю
Дюшес
Нас познайомив ремонт квартири. Аж самій не віриться