Наша бабуся в 71 рік вирішила вийти заміж. Чоловік на неї прямо з дерева звалився

Моїй бабусі вже йшов 71 рік. Вона перед кожним днем народженням виголошувала, щоб їй нічого нового не купували з речей, бо вона вже збирається помирати. Дай Бог, щоб виносила те, що в шафі залежалося.

Усі гроші вона відкладає собі на останню путь у житті. У шафі була навіть спеціальна поличка, де був одяг, в якому її мали поховати.

Мій тато все по-доброму насміхався з бабусі: «Чого це ви раптом помирати зібралися? Живіть і радійте життю!».

А нещодавно з бабусею трапилася така пригода. Вона в городі збирала полуницю. Планувала зварити варення. І раптом на неї прямо з сусідського дерева звалився дідусь, який обривав у цей час вишню.

Дідусь був нетутешній – приїхав у гості до сусідів. Бабуся одразу заметушилася, змазала йому рани йодом, ще й чаєм напоїла.

І між ними зародилася любов. Дідусь вирішив на певний ча переїхати жити сюди. Він був не один – мав кота Леопольда.

Після переїзду наша бабуся перестала говорити про смерть. Дідусь часто тепер гостював у нас.

Одного разу бабуся повідомила всім, що вона виходить заміж за Петра Васильовича. Вони вже все продумали. Звісно, що ця вістка нас шокувала.

Тато прямо так сказав:

– Мамо, бійся Бога! Не сміши людей! Тобі вже сімдесят один рік!

– Ну і що? Вам не догодиш ніяк! – бурчала вона, –  Помирати хотіла – не подобалося вам. Тепер вирішила заміж вийти і бути щасливою – знову ви незадоволені. Це моє життя і зроблю так, як вважаю за потрібне.

Отож, наша бабуся і Петро Васильович готувалися до весілля. Замовили кілька місць в ресторані. Бабуся – майстриня, пошила собі плаття. Також знайшла музик.   

– Якщо раптом до весілля помру, то в весільній сукні мене все-таки не ховайте, – пожартувала вона.

-Де ж ви гроші взяли на весілля? – запитав я.

– Як де? Ми ж збирали гроші на похорон, а витратили їх на весілля. Ось так! Ми тепер ще не збираємося помирати. Бо плануємо жити удвох довго і щасливо, – резонно заявила бабуся.

«Ну і бабуся!», – подумав я.

Дай Боже нашим нареченим міцного здоров’я і довгих-довгих років життя!

Оцініть статтю
Дюшес
Наша бабуся в 71 рік вирішила вийти заміж. Чоловік на неї прямо з дерева звалився