Наша невістка зовсім здоровий глу3д втратила – п0кинула влаcну дитину

https://ru.depositphotos.com/stock-photos

Буває ж таке, що рідна дитина заважає мамі жити. Таке горе трапилося і в нашій родині.

Невістка Віра раптом заявила, що її дочка надоїла, заважає жити нормально  і завезла дитину до своєї тітки на все літо.

Коли я про це дізналася, мене аж серце закололо. Як так можна з рідною дитиною?

А вона, Віра, знайшла собі іншого мужчину. Було б необразливо, коли б він був нормальний. А це непросвітний алк0г0лік. Проміняти чоловіка на алкаша – це мені в голові не вкладалося. Так я заопікувалася дочкою свого брата.

Невістка пожила місяць-другий з цим алкашом, і він почав до неї прикладати руки. Таким чином вона покотилася з рук в руки. Мені страшно було думати, що далі на неї чекає.

За таким життям зовсім забула за рідну дитину. Нею якийсь час займалися дід з бабою. Пенсії ледь самим вистачає. Правда, Віра гроші в брата вимагає, каже, що для дочки Олі. Перейшла також жити до рідної мами і водити туди різних мужчин.  Боже, і що та дитина там надивиться. Ніхто і ніщо не може її зупинити.

Забрати Олю до себе також не можу. Брат зранку до пізнього вечора на роботі. Я також працюю і виховую двійко дітей. Мама ледь собі раду дає. Слава Богу, що так.

Заїхала якось на вихідні провідати Олю і злякалася – дитина не мита, не чесана, в брудній одежі. Що ж робити? Вирішила забирати бодай на вихідні, щоб хоч якось дитину привести до норми.

Привезла, пішли разом погуляли в парку, потім посиділи на морозиві. Дитина ожила, очі засвітилися.

 Боже, і як це жінка могла так зруйнувати власну сім’ю?

Дитина побула у нас два дні і назад їхати не хоче, плаче. Шкода стало малу. Там вона нікому не потрібна. А в нас всі з любов’ю до дитини ставляться. Хай буде в нас – вирішила я.

А вона за кілька днів сильно прив’язалася до бабусі. Одна одну втішають. І мені радісно, що склалося не так вже й погано.

 А рідна мама за тиждень навіть жодного разу не зателефонувала. Одні мужчини їй в голові. Як каже моя мама, як постелить собі, так виспиться.

Оцініть статтю
Дюшес
Наша невістка зовсім здоровий глу3д втратила – п0кинула влаcну дитину