Наступного ранку Надія прокинулася від плачу дітей. Валентини в палаті не було, хлопчики плакали. На тумбочці лежав лист паперу.

В пологовий будинок привезли Надію. Вона їхати не хотіла, адже ще не термін. Ну прихватило спину, відпустить. А мама викликала швидку допомогу. Але на той час коли приїхали, в дівчини відійшли води, перейми такі, що хоч на стіну лізь. Слідом за Надією, привезли Валентину. Дівчина збиралася народити двійню. В передродовій палаті лежали вдвох. Вони познайомилися і підтримували одна одну у хвилини, коли здавалося живіт рветься на частини.

Народжували також разом. Надія на десять хвилин раніше ніж Валентина. У Надії народилася дівчинка. Валентина народила двох гарних хлопчиків. Коли принесли до палати дітей, Валентина відмітила, що її хлопчики чимсь схожі на дівчинку Надії. Вони лежали, роздивлялися своїх діток, говорили. Валентина виглядала сумною. Вона говорила, що йти після пологового їй нікуди, чоловік коли дізнався, що вагітна, втік. Батьки як дізналися про це вигнали з дому. Сказали з байстрюками, щоб не приходила.

Наступного ранку Надія прокинулася від плачу дітей. Валентини в палаті не було, хлопчики плакали. На тумбочці лежав лист паперу. Дівчина підійшла, прочитала і скрикнула. Валентина написала, що відмовляється від дітей. В самому низу дописала: Бажаю, щоб моїх синів виховувала Надія. Від такого дівчина не могла відійти. Як можна кинути крихіток, коли вони в мамі так потребують. З пологового Валентина втекла.

Надія телефонувала чоловіку, розповіла про двох хлопчиків, яким скоріше всього прийдеться зростати в дитячому будинку, а сама плакала. Чоловік відповів, що щось придумає. І дійсно, він придумав забрати їх додому і виховувати разом із донечкою. Так і зробили. Через місяць сім’я поповнилася ще двома малюками. До речі, коли дітки підросли, вони всі були схожі між собою. Як таке може статися?

Оцініть статтю
Дюшес
Наступного ранку Надія прокинулася від плачу дітей. Валентини в палаті не було, хлопчики плакали. На тумбочці лежав лист паперу.