Наступного разу, коли чоловік дав гроші своєму батькові, Ольга демонстративно взяла декілька великих купюр і подала своєму татові. Віктор зрозумів, що дружина не поступиться

Ольга не любила, коли до них приходив батько Віктора. До речі, приходив він кожен день. Обов’язково обідав і вечеряв, потім пізно увечері йшов додому. Так почало відбуватися відтоді, коли вони з Віктором купили будинок недалеко від квартири його батьків. Щоденні візити нервують Ольгу, але говорити не може. Вони щось майструють, ремонтують. Віктор давно мріяв про свій будинок. Коли нарешті мрія здійснилася, в його багато планів з доброустрою. В цьому йому допомагає батько.

Ольга говорила чоловіку, щоб запросив і її татуся, нехай майструють разом. Але відносини в них між собою не склалися. Тому батька дружини запрошувати не бажає. Декілька разів Ольга бачила, як Віктор дає батькові гроші. Тато Ольги живе один, мама померла п’ять років тому. Ольга хотіла, щоб він не почувався самотнім, також щось майстрував би разом зі сватом. Одного разу вона запросила тата на допомогу. Коли Віктор почув, прийшов в обурення. Дружина йому сказала:
– Якщо ти запрошуєш свого батька допомогти нам, то чому я не можу запросити тата на допомогу. Я буду платити своєму сама. Якщо він тобі не потрібен як помічник, я все одно буду йому платити. Так буде правильно. Ми достатньо заробляємо, щоб допомагати своїм рідним.
Віктор був проти, але Ольга стояла на своєму.

Наступного разу, коли чоловік дав гроші своєму батькові, Ольга демонстративно взяла декілька великих купюр і подала своєму татові. Віктор зрозумів, що дружина не поступиться. І наскільки зменшиться їхній бюджет, якщо будуть роздавати гроші. Ольгу можна зрозуміти. Вона хоче полегшити життя свого тата. Неможливо сидіти в чотирьох стінах кожен день. Потрібно рухатися. Запрошує тата кожен день під приводом допомагати їм.

Ольга розповіла подрузі про батьків. Про те, що платити потрібно порівну обом батькам. Подруга згодилася з Ольгою, що приділяти увагу батькам потрібно однаково, і платити також. Як ви думаєте, чи правильно поступає Ольга?

Оцініть статтю
Дюшес
Наступного разу, коли чоловік дав гроші своєму батькові, Ольга демонстративно взяла декілька великих купюр і подала своєму татові. Віктор зрозумів, що дружина не поступиться