Настя розповіла, що дядя Ваня, який живе з ними ніде не працює. Живуть вони на аліменти, які присилає він.

Віталій працював за контрактом у Польщі. Два роки він там, залишився рік, і додому. Хотілося на батьківщину. Адже коли поїхав, не був жодного разу вдома. Правда не чекає його ніхто.

Віталій був одружений, але після п’ятнадцяти років подружнього життя, дружина заявила, що хоче розлучення. Росте в них донечка, яка залишилася з мамою. Тому чоловік підписав контракт і поїхав за кордон. Віталій висилає дуже гарні аліменти кожен місяць. Колишню дружину це не влаштовує. Вона заявляє, що їй потрібно більше грошей. Настя росте, витрати збільшуються. А те, що вона друге вийшла заміж і її є кому утримувати, про це мовчить. Віталій вислуховує її по телефону, але робить як вважає за потрібне.

Непомітно проминув рік, і чоловік приїхав додому. Настя прийшла до тата того ж дня. За три роки вона виросла, схожа на нього. Їй тринадцять років. Довго говорили з донечкою. Настя розповіла, що дядя Ваня, який живе з ними ніде не працює. Живуть вони на аліменти, які присилає він. Мама говорить, що буде більше вимагати грошей з тата, тому що її теперішній чоловік хоче купити собі човен, щоб їздити рибалити.

Я був м’яко кажучи шокований від такого нахабства. Коли зателефонувала колишня дружина, я так і сказав, що гроші її чоловік нехай спробує заробити сам. Вона довго кричала, але мене то не цікавило. Наразі я буду контролювати кошти, які віддаю на прожиття моєї Насті.

Оцініть статтю
Дюшес
Настя розповіла, що дядя Ваня, який живе з ними ніде не працює. Живуть вони на аліменти, які присилає він.