Настя в розпачі. Не для якогось Романа ростила свою красуню доню

Андрій і Настя зустрічалися зі школи. Їх велике кохання ніхто не сприймав серйозно. По зустрічаються і роз’їдуться навчатися кожен своєю дорогою. Та відразу після школи Андрій і Настя, тримаючись за руки, прийшли до батьків дівчини. Вони повідомили, що Настя при надії, і вони одружаться. Тому вже через три місяці святкували весілля. Про навчання не було й мови. Андрію знайшли роботу, і жити молоді почали окремо.

У вісімнадцять років Настя з чоловіком стали батьками чудової дівчинки. Ростили її в любові, але не балували. Аня виросла красунею. Добре вчилася. До того часу її батьки вже були заможними людьми. Тато заочно вивчився по професії, тому кар’єра по сходинці, не поспішаючи, але все вищі кабінети займав Андрій Васильович. Мама залишилася домогосподаркою. Ні одного дня не була на роботі. Але могла приймати гостей як справжня леді.

Всі свої нездійсненні мрії Настя намагалася втілити у свою донечку. Вона весь час говорила Ані, що спочатку вивчитися, а вже потім заміж і все інше. Дівчина слухала, не перечила. Але в неї вже були свої таємниці. Аня вчиться на першому курсі інституту, і пів року, як зустрічається з Романом. Батьки того не знають, тому що заборонили б дівчині ті відносини. Аня закохалася до безтями, їй більше не хочеться слухати мамині нотації. Вона вже доросла і сама вирішуватиме, як їй далі бути.

Коли одного разу Настя випадково побачила в місті доньку, яка цілувалася з чоловіком, в неї ледь не сталася істерика. Увечері вона розповіла Андрію, що бачила доню з хлопцем. Аню сварили удвох. Від того тільки пришвидшили її рішення піти з дому. Дівчина заявила, що Романа не кине. Вони винайняли квартиру й Аня переїздить до нього жити. Добре, що дізналися, тому спокійно забере речі та піде. Батьки мовчки спостерігали за діями доньки.

Настя в розпачі. Не для якогось Романа ростила свою красуню доню. Що робити? Умовляння не допомогли. Житиме з простим робітником. Що він їй може дати?

Оцініть статтю
Дюшес
Настя в розпачі. Не для якогось Романа ростила свою красуню доню