Ната погрожує переїздом. Сказала йому так: «Ну якщо ми з сином заважаємо твоєму особистому щастю, то краще нам переїхати!» Маніпуляція чистої води, а Влад і повівся

Коли я погоджувалася на стосунки з Владом, то знала, що він має власне минуле. До мене чоловік був одружений й має сина від попереднього шлюбу. З колишньою дружиною їм вдалося зберегти теплі стосунки, тож тепер вони друзі. Я не люблю влазити в особисте, тому не розпитувала про причини розлучення. Для мене достатньо того, що Влад тепло відгукується про колишню, не звинувачує її в усіх бідах світу й фінансово забезпечує сина. Це говорить про його честь та гідність.

Загалом наші стосунки почалися з дружби, тож довго в хлопця та дівчину ми не гралися. Кілька разів сходили на побачення й вирішили пожити разом. Так би мовити, перевірити один одного в побуті. Все було добре, поки у наше життя не почала влазити колишня дружина Влада.

Наталя телефонувала кілька разів на тиждень для розв’язання побутових проблем. Кран протікає, бойлер воду не гріє, ліжко в сина треба підкрутити, картину прибити. Прохання несуттєві, але Владу доводиться їхати на інший кінець міста, щоб допомогти й на це йде багато часу.

Найбільше мене дратує, коли Ната телефонує перед вихідними зі своїми «страшними» проблемами та просить допомогти. Вона не запитує, чи має Влад час, чи може у нього були інші плани. Ось так просто бере й ним користується. Я довго стояла осторонь та терпіла, але, вибачне мене, хіба то буде життя.

Сказала Владові, що він повинен поговорити з колишньою та пояснити, що у нього тепер нове життя та інші стосунки, тож нехай вчиться справлятися без нього. Він трохи помізкував й зі мною погодився. Я вже не знаю про що вони говорили, але повернувся Владислав розлючений, відмовився від вечері та пішов спати.

Вранці спробувала з ним поговорити, а він й зізнався, що Ната погрожує переїздом. Сказала йому так: «Ну якщо ми з сином заважаємо твоєму особистому щастю, то краще нам переїхати!» Маніпуляція чистої води, а Влад і повівся. Тепер звинувачує мене, що через мої дурнуваті ревнощі, він більше не зможе бачитися з сином.

Я що собі думаю, а чи готовий Влад до нових стосунків. Мені здається, що він досі не зміг прийняти того факту, що вони з Натею розлучені, власне кажучи, як і вона не готова відпустити чоловіка. Не хочу стояти на заваді чийогось особистого щастя, тож краще нам розійтися.

Оцініть статтю
Дюшес
Ната погрожує переїздом. Сказала йому так: «Ну якщо ми з сином заважаємо твоєму особистому щастю, то краще нам переїхати!» Маніпуляція чистої води, а Влад і повівся