Наталі Сулейман 11 років тому за один раз народила восьмеро дітей. Чоловік просто втік і жінка виховує діток сама. Їй довелося пройти багато життєвих випробувань.

Наталі Сулейман – відома жінка, жінка-героїня, що народила вісьмох близнюків 11 років тому. Загалом вона має чотирнадцятеро діток. До того ж, виховувати всіх їх вона мусить сама, адже чоловік залишив її без будь-якої допомоги. Одного разу Наталі навіть зробила операцію зі зміни зовнішності, щоб бути схожою на Анжеліну Джолі.

Бажаєте дізнатися як складалася її нелегка доля протягом 11 років..?

Жінка ще дитиною мріяла про велику сім’ю, багато діток, але так сталося, що вона довгий час не могла завагітніти. Згодом змирилася і пройшла процедуру екстракорпорального запліднення (ЕКО) і саме завдяки цьому змогла народити 6 дітей. Наталі настільки полюбила немовлят, що захотіла мати ще й близнюків. Чоловік, почувши такі бажання дружини, просто злякався і залишив її одну з такою величезною відповідальністю.

Думаєте Наталі засмутив такий хід подій? – Анітрохи. Жінка твердо йшла до своєї мрії – виховати гідних громадян і бути відомою на весь світ матусею.

Блукали легенди, що жінка сама захотіла народити 8 близнюків і повідомила про це лікарю, а говорять, що це вийшло чисто випадково з помилки цього самого лікаря. Можливо, так було задумано, аби увійти в Книгу рекордів Гіннеса, та в будь-якому випадку цього зробити не вдалося, адже знайшлася індійка, яка народила відразу 11 близняток.

Та мама-героїня не зупинилася у своїх планах. Вона почала відвідувати різні шоу, давати відверті інтерв’ю, фотографуватися для журналів. Все це можна виправдати бажанням заробити грошей і прокормити 14 дітей.

Невдовзі Наталі навіть запропонували знятися в одному шоу. Спочатку глядачам було дуже цікаво спостерігати за мамою 8 близняток, але згодом одноманітність набридла, люди перестали цим цікавитися і телешоу закрили.

Коли гроші закінчилися супермама вдалася до крайнощів: фільми для дорослих, танці на пілоні. Людей обурював такий заробіток жінки, та і сама Наталі не в захваті від часів, коли їй доводилося таким чином заробляти на хліб.

Вона покінчила з негідними її справами і перейшла на роботу медсестри. Паралельно Наталі нерідко напрошували в різні шоу, а так вона активно розвиває свій блог в Instagram.

Якщо поглянути на фото цієї сім’ї, то з легкістю можна сказати, що це щасливі люди. Вони проводять багато часу один з одним, мають спільні захоплення.

І скільки б хто не обговорював Наталі, та варто визнати: вона дійсно хороша мама. Мама, що досягла світової слави, а головне – завоювала любов найрідніших людей в її житті, її дітей.

Оцініть статтю
Дюшес
Наталі Сулейман 11 років тому за один раз народила восьмеро дітей. Чоловік просто втік і жінка виховує діток сама. Їй довелося пройти багато життєвих випробувань.