Наталія одягла коротку спідницю, високі підбори на ноги та майку з глибоким декольте.

Я вирішив одружитися, але не знав, кому пропозицію робити. Гарних дівчат багато. Як зрозуміти, хто з них та сама?

Виділ серед всіх трьох панночок. Наталія весела дівчина. Вона любить шумні вечірки та великі компанії. Вчиться на «добре», але активно бере участь в різних активностях університету. Сніжана вчиться так собі. Вона не любить багато говорити. Її не можливо змусити прийняти участь в активностях. Після закінчення заннять, вона тікає з вишу перша. Ірина — сонечко нашої групи. Вона гарно вчиться, участвує в житті групи, танцює, співає і виглядає бездоганно!

Всі дівчата подобалися мені по-своєму. Ми часто гуляли. Я не робив натяків дівчатам, а ось вони активно показували свою симпатію. Всі, окрім Сніжани. Здається, її ім’я чудово демонструє характер дівчини. Від неї віяло холодом. Розтопити її лід, здавалося неможливим завданням. Напевне, саме через це, я звернув на неї увагу.

Довго ломав голову, кого покликати на побачення? На допомогу прийшли мої кохані жінки. Мама заварила міцного чаю, поставила перед мною і наказала уважно слухати.

— Поклич кожну, але в різні дні. — Казала мама.

Бабуся схопила мене за руку, звертаючи увагу на себе, і промовила:

— Дивися уважно, як вони ставляться до твоє думки. Має бути, як в нас з дідом!

— Це я хотіла сказати! — Викрикнула мама.

— Тихонько! Старші говорять! — Бабуся знову заговорила зі мною. — Дивися, чи прислухаються вона до тебе. Якщо дівчина чує тільки себе, погано дружина з неї буде. Вона не буде радитися з тобою, а робитиме все по своєму. Не матимеш ти права голосу в такої жінки.

Бабуся зробила ковток чаю з моєї чашки.

— Якщо завжди погоджується з тобою, то зведи такі стосунки до дружби. Такі жінки все життя соухаються думки чоловіка. Вона буде ходити з тобою скрізь і слухатися всіх твоїх вимог, як наймичка! Тобі потрібна така жінка? Звісно ж ні!

— Ідеально, коли ви можете поговорити і дійти компромісу! — Нарешті мама «пролізла» в діалог. — Жінка не тільки для приготування голубців створена! Вона твій друг та співрозмовника. Якщо тобі про що з нею поговорити — це союз на довгі роки. Не ведися на красу. Вона проходить. Залишиться розум та характер.

Я кивнув. Всім подякував і пішов звати дівчат на побачення. Іра одразу погодилась. Вона прийшла в фіалковому платтячку та двома косичками. Подарував дівчині квіти, шоколад і запропонував піти в кіно. Іра жваво, в знак згоди, закивала головою. В кіно ми купили місця туди, куди я захотів, їжу придбали таку, яку я захотів. Я висловлював якусь думку, а Іра завжди з нею погоджувалася. Перше, і останнє побачення з Ірою, закінчилося швидко.

Наталія одягла коротку спідницю червоного кольору, високі підбори на ноги та майку з глибоким декольте.

— Куди підемо? — Поцікавився я.

— Пропоную в клуб! В четверг дівчата заходять безкоштовно! Я завжди там відпочиваю.

— А може сходимо на піцу? — Я не люблю клуби. Гучна музика викликає головні болі.

— Це нудно! Давай потанцюємо, трішки вип’ємо, розвіємося. Я така стомлена після тих газет! — Наталія малювала газети, для свята. Вона відповідальна за цілий поверх, який необхідно прикрасити роботами студентів. Як би я стільки працював, як вона, наврядчи пішов би в клуб.

Той вечір запам’ятаю на все життя. Нічого не маю проти клубів! Кожен відпочиває як хоче. Мене засмутило інше. Дівчина взагалі не хотіла прислухатися до мене. Ми ж могли посидіти в кафе, а потім поїхати в клуб. Всі були б задоволені!

Сніжана прийшла в джинсах, кросівках та білій футболці. Вона подякувала за подарунки і поцікавилася, що мені подобається. Ми витратили хвилин двадцять на обговорення. Знаєте що? Вона найкраща! В її батька був гараж. Там вона тримала свої велосипеди: один новий, другий старий. Я свого «транспорту» не мав, але хотів придбати. Ми прокаталися половину дня, поїли піци на природі, а через місяць, я запропонував зустрічатися. Пройшов рік, як я зробив пропозицію. Я вдячний бабусі і мамі за гарні настанови. Завдяки їм, я знайшов саме ту, єдину і кохану.

Оцініть статтю
Дюшес
Наталія одягла коротку спідницю, високі підбори на ноги та майку з глибоким декольте.