Наталя ніяк не могла зрозуміти, навіщо її з oтp _yєнням привезли в пологовий.

Коли Наталя звернулась до лікарів з отруєнням, лікарі лише глянули на неї, як на божевільну, та нічого доводити не стали. Черговий лікар сказав, що потрібно збирати речі і лягати на спостереження. А вже потім жінка дізналася, що причина болю в животі не в тому йогурту, що з’їла зранку, а дещо в іншому.

Коли швидка повернула не на тому повороті, Наташа подумала, що просто водій знає якісь скорочені шляхи, які допоможуть оминути затори. Аж поки автомобіль не зупинився перед пологовим будинком.

Відразу Наталю зустрів лікар і запитав:

– На якому ви уже місяці, шановна?

– На якому місяці? Ви що? У мене лише отруєння! – сказала з посмішкою жінка.

– Навіть не знаю, як вам сказати. Але біль в животі виникає не через отруєння, а через перейми. І більше того, ви можете родити дуже і дуже скоро.

Так і сталося. Через декілька годин на світ з’явилася чудова дівчинка. Та не встигла Наталя усвідомити, що сталося, як зрозуміла, що пологи не припиняються. Так за кілька хвилин з’явилася ще одна принцеска.

З того часу пройшло декілька років, та Наташа досі не могла усвідомити, як неочікуване щастя з’явилося в її житті. Як виявилося, подружжя довго не могло народити і вже навіть втратило надію на такий подарунок долі.

Ви б бачили те обличчя Андрія, коли він почув, що тепер він тато. Нехай навіть у 45 років, та Бог послав їм довгоочікуваний дар. До того ж вони навіть не знали, що Наталя вагітна.

Оцініть статтю
Дюшес
Наталя ніяк не могла зрозуміти, навіщо її з oтp _yєнням привезли в пологовий.