Наташа бігла з думкою, якби зустрівся їй гарний чоловік прямо тут на дорозі, більше про того зрадника і не згадуватиме.

Станіслав вважав себе чоловіком самодостатнім. До своїх тридцяти років він мав усе. Квартиру, машину, навіть дачу придивився. Не було в нього основного, сім’ї. Його друзі потихеньку одружувалися. З холостяків залишився він і його приятель Андрій. Станіслав почав часто задумуватися, чому йому не щастить з дівчатами. От би йшла на зустріч йому красива дівчина, мріяв чоловік, оступилася і впала прямо в руки.

Станіслав підвів погляд. Перед ним дівчина спіткнулася і падала. Якщо не підтримає, то розпластається на асфальті. Чоловік зловив падаючу, допоміг стати на ноги. Дівчина вибачилася. В неї порвалася застібка на туфлі, і від цього спіткнулася. Наразі все добре, вибачалася. А Станіслав не відводив погляду від красуні. Треба ж так швидко здійснюються мрії. Просто так відпускати дівчину не може. Потрібно щось придумати.
Але все сталося само по собі природно. Дівчина простягла руку:
– Наташа, мовила.
– Станіслав.
Наразі вони потихеньку пішли в сторону, куди необхідно йти дівчині. Від тих пір почали зустрічатися. Наташа розповіла, що йшла тоді від чоловіка, з яким зустрічалася. Прийшла до нього додому без попередження, а там інша. От і бігла з думкою, якби зустрівся їй гарний чоловік прямо тут на дорозі, більше про того зрадника і не згадуватиме. Зустрівся, мабуть, в таку хвилину подумала. Станіслав лише посміхався, доля. Він також розповів, як перед падінням Наташі мріяв, щоб в руки йому впала красива дівчина. І коли це сталося, чомусь подумав, що він у казці, де збуваються мрії.

Зустрічалися вони не довго. А чого тягнути. Станіславу тридцять, Наташі двадцять сім. Час одружуватися. Чоловік запропонував дівчині вийти за нього заміж. Наташа для годиться подумала, потім кинулася йому на шию. Нарешті той, кого чекала. Він не голлівудський красень. Не дуже високий, трохи повненький, але то його не псує. І по характеру добрий. Наташі з ним буде затишно. Так думала дівчина, сидячи з ним біля телевізора.

Знайомство з батьками пройшло добре. Станіслав і Наташа вирішили знайомити всіх і зразу. Тому замовили ресторан, куди і запросили батьків. Наташа сподобалася батькам Станіслава, і навпаки хлопець сподобався батькам дівчини. В назначений час відгуляли весілля. Жили як і планували, добре. Щоб в пологовий не ходити два рази, так шуткувала Наташа, в них народилася двійня хлопчик і дівчинка.

Оцініть статтю
Дюшес
Наташа бігла з думкою, якби зустрівся їй гарний чоловік прямо тут на дорозі, більше про того зрадника і не згадуватиме.