Як виявилося потім з розмови, хлопець розраховує не тільки на квартиру, але і на велику підтримку грошову.

Наташа й Оксана виростали в дружній родині. З раннього дитинства про них піклувалися, зростали в любові й достатку. Різниця у віці між ними три роки. В сім’ї прислухалися до кожної думки дітей, обговорювали разом всі питання. Для сестер було дивно, коли подруги розповідали, що у них з батьками непорозуміння. Тому, коли Наташа закінчувала школу, в першу чергу спитали її куди хоче піти вчитися. Дівчина бажала вступити в інститут на дизайнера. Навчання не із дешевих, але батьки не перечили. Хоче, нехай вчиться. Гроші мали, адже тато працює на себе. І в нього доволі непоганий дохід. Тому оплатити навчання донечки не проблема.

Наташа вчилася добре, але на третьому курсі повідомила, що збирається заміж. Батьків звістка насторожила, адже не говорила дочка, що в неї є хлопець. І Оксана закінчила школу, потрібно продовжувати навчання. Тому одного вихідного дня зібралися в обід за столом, щоб обговорити подальші плани кожної. Наташа знову заговорила про заміжжя, вони з коханим Олександром домовилися через місяць подати заяву. Тато запитав, чому вона не знайомить їх зі своїм хлопцем? Виходити заміж потрібно на все життя, і нам обов’язково потрібно познайомитися з твоїм хлопцем до того як ви подаєте заяву. Наташа пообіцяла поговорити з нареченим і повідомити, коли прийдуть для знайомства.

Оксана вибрала педагогічний інститут. Дуже їй подобалося спілкуватися з дітьми. Тато з мамою підтримали вибір донечки. І їхати нікуди не треба, інститут знаходиться поруч. А от заява Наташі їх бентежила. Рано заміж, потрібно вивчитися. Весілля не входило в плани. Адже навчання забирає велику частку доходів. Коли Наташа привела Олександра знайомитися, батькам він не сподобався. Якийсь солодкий, а очі так і бігають по квартирі. З розмови з ним вияснилося, що сам він із села, в нього одна мама. На питання, де будете жити після весілля? Ніяково подивився на Наташу. Вона відповіла за нього, що житимуть у квартирі, яка дісталася їм з Оксаною від бабусі. Мама почала говорити, що квартира на двох із сестрою. То де Оксані жити, якщо ти з Олександром поселишся там?

Як виявилося потім з розмови, хлопець розраховує не тільки на квартиру, але і на велику підтримку грошову. Адже працювати, поки вчиться, він не збирається. Батьки пообіцяли подумати й потім сказати своє рішення. А рішення було таке. В бабусиній квартирі наразі живуть квартиранти. Від цього є невеликий дохід. Поки що все залишиться як є. Якщо Наташа все ж таки збереться заміж, то разом із нареченим нехай винаймають квартиру й оплачують навчання самостійно. Вони з татом думають, що Олександру в першу чергу треба подумати за які кошти вони житимуть. На них щоб не сподівалися, допомоги не буде.

Від таких новин Наташа образилася. Три дні не з’являлася вдома. На четвертий увечері прийшла заплакана. Олександр кинув її. Сказав, якщо не буде підтримки від батьків, то вона йому не потрібна. Довго втішали донечку, але добре, що все не зайшло далеко. Згодом непорозуміння все ж таки виникли через бабусину квартиру. Дівчата не змогли поділитися, хто житиме в тій квартирі. Батьки говорили, що одна в бабусиній квартирі, а другій дістанеться їхня квартира. Але так також не погоджувалися. Як їх поділити?

Оцініть статтю
Дюшес
Як виявилося потім з розмови, хлопець розраховує не тільки на квартиру, але і на велику підтримку грошову.