Одне тільки бентежить маму Наташі. Андрій, наречений Наталі, ровесник тата доньки.

Андрій зустрічається з Наташею. Начебто все добре. Одне тільки бентежить маму Наташі. Андрій, наречений Наталі, ровесник тата доньки. Ольга Петрівна не може собі пробачити, вона упустила той момент, коли потрібно було підказати донечці про негаразди при житті з набагато старшим чоловіком. Добре, що Наташа поділилася новиною з мамою. Адже потрібно підготувати Петра Миколайовича до знайомства з зятем, який ровесник йому.

Чоловік, коли дізнався, за кого виходить заміж його дочка, обурювався. Але що поробиш, коли уперлася, тільки він і все тут. Заспокоївся. Так Андрій і Наташа стали чоловіком і дружиною. Кохання поглинуло їх з головою. Неважливо, що говорять люди, важливо те, що вони разом. Їхні почуття взаємні. Андрій носив свою молоду дружину на руках. У кого ще з його одноліток є таке щастя? Тільки в нього.

Мама Андрія була засмучена. Їй сімдесят років, вона хворіє. Молода дружина сина не стане доглядати її стареньку. Марія Семенівна тихенько плакала. Їй несила встати, а потрібно приготувати щось їсти. Адже голодною весь день не буде. Коли Андрій приходив до мами, приносив продукти, ліки. Але вже не сидів з нею подовгу, постійно поспішав, Наташа чекає. Молода дружина навіть не заглядала до свекрухи, навіщо, в неї своє життя, у них своє.

Минали роки, народився син Артем. Наташа й Андрій не відходили від свого синочка. Успішний чоловік міг дозволити собі поїхати сім’єю на відпочинок на найкращі курорти світу.  Тому брали від життя все, що можна. Таке життя подобалося Наташі. Саме так мріяла жити дівчина. Як говорять, мрії збуваються. Але роботу свою не кидала. Нудно вдома сидіти. Артем ходить в школу, вдома робітниця прибирає, варить їсти. На фітнес дівчина встигає і після роботи.

Коли Артем закінчував школу, Наташа почала помічати, як стрімко старіє її чоловік. Він вже не той, в якого колись вона закохалася. Андрію під шістдесят років. Мислити почали по різному. Андрію не подобаються компанії друзів, де більше пили, ніж розмовляли. Йому достатньо відпочити вдома. Щоб поруч дружина і син. Посидіти погомоніти. Адже так приємно, коли навкруги тиша, і вони своєю сім’єю сидять розмовляють про все на світі.

Наташу така перспектива проводити всі вечори вдома, не влаштовує. Вона ще зовсім молода. Її тягне до молоді, і також чоловіків. Таких, як колись був її Андрій. Тому, щоб не влаштовувати сварки, в один із вечорів, коли вони удвох сиділи відпочивали, Наташа почала розмову. По вигляду чоловіка зрозуміло, що давно чекає тих слів, які наразі так болісно крають душу. Нелегко далося рішення, але Андрій відпустив дружину. Адже до цього часу статків у нього більше не було. Так буває.

Оцініть статтю
Дюшес
Одне тільки бентежить маму Наташі. Андрій, наречений Наталі, ровесник тата доньки.