Навіщо відплачувати добром на зл_o? В середині свекрухи, ніби щось перевернулося. Їй не зрозуміло було, для чого невістці це все.

Ніна Василівна ніяк не могла забути про наречених. Вона весь час чимось допікала молодій парі. Не встигли вони одружитися, свекруха почала вставляти палки в колеса. Уляна чимось не вгодила їй. Хоча вона й сама не знала чим.

На її думку, дівчина з міста буде лише лежати на дивані і дивитися телевізор цілими днями.

Скільки б добра не робила Уля, та все марно. Були помічені лише недоліки. Напевно, старій було потрібно, аби молодиця з огороду не вилазила.

Уляна ж працювала в місті на доволі престижній роботі, була асистенткою стоматолога. Вона завжди гарно вела побут, прибирала, готувала їсти, радувала свого чоловіка новими кулінарними звершеннями. Словом, справжня господинька, що не любить сидіти, склавши руки.

Роман любив її до мурашок по шкірі. Йому подобалося балувати свою кохану, тож по дорозі додому з роботи ніколи не минав магазин з солодощами.

Після весілля сімейне життя подружжя йшло гарно. Всі родичі з обох сторін раділи такому щастю молодої пари. А от лише Ніна Василівна весь час намагалася знайти, до чого б придертися.

І ось одного разу вона задумала пишно відсвяткувати свій ювілей. Покликала всіх родичів. Навіть тих, з ким майже ніколи не спілкувалася. А Уляну кликати не стала.

Роман пішов на День народження сам! Уляна залишилася вдома. Трішки суму в її очах було, та вона направила його в роботу: пішла знову готувати нові страви з книги рецептів, що подарував чоловік. Рома швидко повернувся, похвалив свою милу і подякував, що не тримає ні на кого зла. Ніна Василівна розраховувала на сварку, та даремно.

Свекруха часто спеціально не нагадувала невістці про прийдешні свята, аби та забула привітати родину чоловіка. Взагалі, робила дуже підлі речі, щоб опустити Улю в очах інших родичів.

Та більшість з них розуміли, звідки тут ноги ростуть.

Уляна ж не розпилювала себе на викрутаси Ніни Василівни. Найкраще покарання – ігнорування. Вона навіть тримала спокій, коли свекруха подарувала Ромі автомобіль на День народження і категорично заборонила Уляні їздити на ньому.

Одного разу Уля і Роман дізналися, що скоро стануть батьками і Рома вирішив поїхати за кордон на заробітки в період відпустки.

Ніні Василівні раптово схопило серце і вона знайшла тільки один вихід – бігти до невістки і просити про допомогу.

Як би їй не хотілося, та це був єдиний варіант. Вона роздумувала і бідкалася, бо думала, що та відмовить. Та все ж пішла.

Уляна, почувши, що потрібна допомога, схопила права і побігла до автомобіля чоловіка. Ніна Василівна не могла повірити. Точно не очікувала, що невістка справді буде переживати за неї.

В лікарні були вже за кілька хвилин. Там сказали, що ще трішки і все було б плачевніше.

Свекруха повернулася через 3 тижні. Весь цей період в лікарні вона страждала від власних роздумів. За нею доглядала Уляна, бо Романа ще не було. Дівчина справді відповідально поставилася: готувала смачні обіди, за першим же дзвінком бігла по ліки в аптеку, домовлялася з лікарями, аби все було на найвищому рівні. А крім цього, встигала ще ходити на роботу і доглядати квартиру Ніни Василівни.

В середині свекрухи, ніби щось перевернулося. Їй не зрозуміло було, для чого невістці це все. Навіщо відплачувати добром на зло?

Оцініть статтю
Дюшес
Навіщо відплачувати добром на зл_o? В середині свекрухи, ніби щось перевернулося. Їй не зрозуміло було, для чого невістці це все.