Назару було шість років, коли не стало тата. Він пам’ятає його завжди веселого, підкидав сина вище голови. Хлопчик щасливо сміявся. Та мить запам’яталася на все життя.

Назару було шість років, коли не стало тата. Він пам’ятає його завжди веселого, підкидав сина вище голови. Хлопчик щасливо сміявся. Та мить запам’яталася на все життя. Після того, як помер тато, мама не змогла взяти себе в руки. Спочатку вона плакала, потім стала випивати, щоб заглушити біль втрати. Але не допомагало. Одного разу син не побачив свою маму зранку, і більше вона не з’являлася в його житті.

Назаром опікувалися бабуся і дідусь по маминій лінії.  Вони поводилися так, наче нічого й не сталося. Намагалися замінити йому маму і тата. Хлопчик виростав у любові, але того йому було замало. Він мріяв, як виросте, знайде свою маму, розповість, як жив без неї всі ці роки. Вона обійме свого синочка і більше не відпустить від себе. Адже без неї так сумно, хоч дідусь намагається його розвеселяти.

Роки минули швидко. Назар дорослий чоловік. Він давно живе окремо від бабусі й дідуся, але їм допомагає. Не забуває, що вони в нього найрідніші. Після навчання, коли влаштувався на роботу, нарешті почав здійснювати свою мрію. Шукав маму. Виявляється, то не так легко. Він вже втрачав надію знайти її колись, адже потратив два роки, і безрезультатно. Але невдовзі поталанило, випадково дізнався де вона живе від одного татового знайомого.

Коли приїхав до її квартири, двері відкрила жінка дуже схожа на маму, але старіша. Назар ледь не запитав де мама, але вчасно спохватився. Адже це і є його мама. Роки беруть своє. Вона вже не така молода як раніше. Жінка мовчки пропустила сина у квартиру. Видно що впізнала, але емоцій не виявляє. Спокійно слухала розповідь сина про своє життя. Сиділи довго, до вечора. Увечері прийшли дві її доньки й чоловік. Назар розпрощався і поїхав додому.

На душі неприємний осадок. Не таку зустріч чекав. Декілька разів по тому телефонував мамі, але вона відповідала сухо, поспішала закінчити розмову. Коли розповів бабусі про те, як його зустріла мама, бабуся мудро відповіла.
– Ти їй нагадуєш, як погано вона поступила з тобою. Тому відгороджується від минулого в такий спосіб. Залиш її в спокої. Нехай живе як розуміє.

Оцініть статтю
Дюшес
Назару було шість років, коли не стало тата. Він пам’ятає його завжди веселого, підкидав сина вище голови. Хлопчик щасливо сміявся. Та мить запам’яталася на все життя.