“Ця розвідничка з “прицепом” тобі не пара, якщо женишся на ній-грошей від мене не чекай!”

Лариса Іванівна прийшла на роботу сама не своя. Пр0блеми в дома. Здавалося б, дім-повна чаша, заможна родина, усі здорові. Тоді які можуть бути проблеми?

Виявляється, єдиний син Олег, вирішив одружитися на жінці не з їхнього кола. Мало того, що приїхала з якогось Богом забутого села до столиці, працює касиром в супермаркеті. Так ще “з прицепом” у вигляді хлопчика у віці 5 років, розлучена.

Батьки були категорично проти такого вибору сина. Все життя на нього, можна сказати, поклали.

Хороша освіта, машина на закінчення  університету, власна однокімнатна квартира з євроремонтом. Словом, батьки дали для єдиного синочка хороший старт для самостійного життя.

Олег хлопець нерозбещений й цілком адекватний, не дивлячись на те, що єдиний син. Батькам вдячний, працює, подорожує, зустрічається з друзями – словом, живе звичайним життям молодої людини. Батьки Олега з  нетерпінням чекали, коли ж  у їхнього Олежика  з’явиться  дівчина. Лариса Іванівна взагалі вже марила онуками. От 6 місяців тому Олег закохався в Олесю. Познайомив зі своїми батьками. Лариса Іванівна після знайомства з майбутньою невісткою злягла з гіпертонічним кризом.

Борис Петрович, батько Олега, сказав йому так: “Заборонити одружитися з Олесею я тобі не можу, ти вже дорослий мужчина, але в такому разі,  ключі від квартири й авто поклади на стіл і живи собі як знаєш. Так, мовляв, буде справедливо – сам живеш своє життя, значить, сам. По-чесному, з нуля … Ми всю душу у тебе вклали. А грошей скільки витратили на твоє безхмарне майбутнє. Не хочеш батьків слухати-гуляй з тою розвідничкою”. 

Олег мовчки кинув ключі на стіл і пішов з батьківського дому. По-скромному розписався з Олесею, орендують квартиру, живуть там разом 5-річним Данилком. Батьки Олега тепер дізнаються новини про сина тільки через родичів.

Джерело: semejnoeschaste.ru

Єдиний син… І так безглуздо витрачає своє життя. Вродливий, спортивний, перспективний. Ну хочеш ти з нею спати, так спи. Але для чого одружуватися? Йому 26 років, а обраниці вже 32 роки. Ну невже не міг собі знайти достойну дівчину до пари? Може, вона його приворожила? Ці селючки на все здатні, лише б зачепитися у місті.

Колишній аліментів не платить, то ще треба забезпечувати чужого байстрюка. Олег фактично підібрав її на вулиці. Олеся працює касиркою у супермаркеті, малий Данилко ходить до дитячого садочка. Жила мати з сином в кімнаті в комуналці. Перебивалася з хліба на воду, старі батьки живуть в якомусь селі в Житомирській області. Олесин батько, взагалі любить заглянути у чарку.

Батьки не раз говорили Олегу, що його вибір їм зовсім не подобається, але на диби встали тільки в останні місяці – коли дізналися, що син та Олеся  подали заяву до РАГСу.  Ось тоді я прозвучав ультиматум. Не хочеш слухати батьків- повертай назад усе, що  ми у тебе вклали.

Нову родину треба забезпечувати. Ось побачимо на скільки вистачить витримки в Олега. Не хотів слухати батьків, от маєш! 

А Ви як вважаєте, чи правильно вчили батьки Олега, забравши у нього майно за непослух? На чиєму Ви боці? Якби вчинили Ви у такій ситуації?

Оцініть статтю
Дюшес
“Ця розвідничка з “прицепом” тобі не пара, якщо женишся на ній-грошей від мене не чекай!”