Не хочу спілкуватися з своєю рідною сестрою, а ця хитра егоїстка ще й вдає, що не розуміє чому.

Мої батьки уже кілька років, як пенсіонери. Раніше вони багато працювали і кожну копійку складали, щоб дати нам з сестрою освіту, та все найкраще. Хоча, чесно кажучи, ми завжди економили і погоджувалися всі дешевші варіанти.

Так ось, ми обоє отримали вищу освіту і вийшли заміж. Я поїхала жити до чоловіка в інше місто. З часом і батьки переїхали з села до міста і придбали собі двокімнатну квартиру. Допомагали мені бавити мою донечку.

Сестра також вийшла заміж і обзавелася двома синами і чоловіком. Стервозною вона була ще з дитинства, то ж і з чоловіком своїм вона не змогла жити. Розлучилися.

Наша мати отримала у спадок квартиру у обласному центрі і переїхала з татом туди. А я з своєю донечкою залишилася у їхній квартирі, оскільки із своїм чоловіком також розлучилася.

І знаєте, я вважаю, що менше б моя сестра пхалася до мого життя – ми з моїм колишнім чоловіком жили б разом і до сьогодні.

Це вона після свого розлучення почала мене налаштовувати, що моя сім’я погана, чоловік не такий і так далі. А я наївна повірила їй і зруйнувала власне життя.

А далі було найцікавіше, моя сестра вирішила, що вона перебирається до батьків у область.

Адже вона птаха високого польоту. З батьками вона також жити не змогла. Постійні крики і скандали.

https://korrespondent.net

Хоча наші батьки дуже терпеливі і працьовиті люди.

Як виявилося, вони мали пристойну суму заощаджень. Сестра це якось дізналася і витягнула з них всі гроші собі на окрему квартиру в обласному центрі. А батьків проти мене налаштувала.

Я вважаю, що вона дуже підло поступила, а батьки – нечесно. Адже їй придбали квартиру великому місті, а мене з дочкою кинули в своїй старій квартирі без ремонту у маленькому місті.

А сестра їх так накрутила, що вони вважають, що залишили нам палац. Ага, з ремонтом минулого століття.

Оцініть статтю
Дюшес
Не хочу спілкуватися з своєю рідною сестрою, а ця хитра егоїстка ще й вдає, що не розуміє чому.