Не ходіть на зустрічі однокласників! Вам це не потрібно!

Якщо Ви цілих 20 років не бачили цих людей, то навіщо тоді починати все спочатку?

Зайшов вчора в супермаркет після роботи.

“О, які люди і без охорони. Вадиме, як довго ми з тобою не бачилися!”.

Повертаюся, а мені назустріч  поспішає якась дебела червонощока жіночка. Ну, думаю, мало Вадимів у місті. Обізналася панянка. А невідома мені жінка наближається все ближче, і ближче. Й точно планує мене обіймати. І тут я впізнав свою однокласницю Лілю. Ми точно з нею не бачилися дуже давно. А я з почуття ввічливості одразу брешу: “Що ти, Лілічко, ну зовсім не змінилася…Така ж красуня, якою і була в школі.”

От, як добре що я тебе зустріла. Дай мені свій номер телефону, я долучу тебе в групу у Вайбері. Ми саме організовуємо зустріч однокласників. Ти ж прийдеш?,-не зупинялася Ліля.

Я почав викручуватися. «Що з нами робить час!». Якось не дуже хотілося йти на ту зустріч.

Джерело: vkurier.by

В 11 класі моя однокласниця Ліля була справжньою красунею. Ми навіть з нею декілька місяців зустрічалися. Вона була справжньою душею компанії. Ну а зараз? Розлучена, з двома дітьми, роботою в музеї, гіпертонією та пакетами в руках.

Ліля не зупиняється і знову мене перепитує, чи я піду на зустріч. Я, звичайно, брешу, що дуже хочу всіх побачити…А насправді, я нікого не хочу бачити, і не  бажаю, щоб бачили мене!

Ось у чому причина. Зустріч однокласників-справжнє випробування на міцність. Особливо, для жінок. Якщо ти не бачила своїх однокласників 15-20 років, то навіщо взагалі йти до цих, по факту, чужих людей?

Адже нам, жінкам, дуже важливо відчути тріумф. Почути: «Галю! Ти все така ж струнка! », або« Катю, та ти немов у десятому класі! ».

Від жіночого погляду ніщо не вислизне. З роками ми стаємо багатшими, розумнішими, успішнішими – так. Але жодні естетичні процедури, і навіть ботокс, не зроблять нас такими як в 11 класі.

Будьте чесні самі  собою! Ви сорокарічна жінка з купою проблем, яка причепурилася на свято!

Мужики не вміють приховувати розчарування, а панянки вміють сказати такий «комплімент», що хочеться сховатися в кавовій чашці. Вам це треба?

З чоловіками теж історія не краща!  То й же Вадим-у минулому широкоплечий  красень, капітан футбольної команди. Всі дівчата в школі за ним бігали.

А тепер що? Товстий, лисий. Обійняти, і плакати. Двічі розлучений продавець в магазині побутової техніки.

Сидіть вдома, і нікуди не йдіть! Ви маєте чоловіка, дітей, колег та подруг. Вам добре тут і зараз! Навіщо повертатися в минуле, навіть на один день? Такі зустрічі шкідливі для психологічного балансу. Зайдіть у Фейсбук, там  можна попереписуватися з тими ж однокласниками. Також  можна викладати свої добряче відфотошоплені фотки. Усім однокласникам на заздрість!

Оцініть статтю
Дюшес
Не ходіть на зустрічі однокласників! Вам це не потрібно!