Не хотіла вам розповідати, але Аліса проблемна дитина. Вона постійно влазить у якісь конфлікти, гуляє з сумнівною компанією та змушує маму з татом червоніти через свої необдумані вчинки

У мене є молодша сестра, Аліса. Різниця між нами невелика – 2 роки, тож з дитинства ми дуже дружні. Але, де є дружба там і постійні сварки. Ніколи не могли домовитися, де чия іграшка, тому постійно сперечалися. Інколи навіть до бійки доходило. Тоді мама не витримувала й карала нас тим, що ми повинні були сидіти у кімнаті без іграшок до того часу, поки самі не помиримося.

Дитинство уже давно залишилося в минулому, а от наші конфлікти ні. Жили та росли ми у селі, де наші батьки мають власний дім. Проте, як згодом виявилося, до народження нас із сестрою, вони жили у місті у власній квартирі. Житло мама з папою не продали, а всі ці роки здавали в оренду.

Коли я мала вступати до університету, то тато вручив мені ключі від квартири та попрохав бути чемною дівчинкою. Мама додала, що квартира належить мені, а їхній будинок дістанеться молодшій сестрі. Я неабияк зраділа, бо навіть не очікувала, що матиму власне житло у такі молоді роки. Тоді як Аліса вважає, що це несправедливо й також хоче свою квартиру у місті.

Сестра на мене образилася й не хоче розмовляти. В чому моя провина я не розумію, адже рішення приймали тато з мамою. Думаю, вони не поведуться на істерику молодшої сестри. Не хотіла вам розповідати, але Аліса проблемна дитина. Вона постійно влазить у якісь конфлікти, гуляє з сумнівною компанією та змушує маму з татом червоніти через свої необдумані вчинки.

Якби квартира дісталася їй, вона б уже через рік її продала, а гроші розтринькала. Тож не дивно, що вибір власниці впав на мене. Я не хочу псувати стосунки з рідною людиною, але й своєї квартири їй дарувати не буду.

Оцініть статтю
Дюшес
Не хотіла вам розповідати, але Аліса проблемна дитина. Вона постійно влазить у якісь конфлікти, гуляє з сумнівною компанією та змушує маму з татом червоніти через свої необдумані вчинки