Не можемо із сестрою поділити бабусину квартиру, хоча бабуся свій вибір зробила.

Я народилася у середньостатистичній родині. Більшість свого життя я провела з батьками в селі. І тільки після завершення школи я вступила до університету і поїхала жити в місто. Так само і моя молодша сестра через два роки.

Зовсім нещодавно у нас із сестрою трапився конфлікт. Вона завагітніла від свого одногрупника ще на першому курсі. І вирішила, що я маю шукати собі гуртожиток і переїжджати. Адже вона хоче жити із батьком своєї дитини і дитиною окремо від мене.

Я була шокована. Адже бабуся і батьки давно-давним прийняли рішення, що бабусина квартира залишається мені. Бабуся переїхала з дідусем жити в село до батьків. А батьківська хата, як прийнято у нас в родині залишається молодшій дитині.

Все б нічого, от тільки моя сестра вирішила, що їй таке не підходить.

А я не знаю, як мені чинити. Я на четвертому курсі, на наступний рік мені потрібно проходити практику і захищати диплом.

Сестрі з дитиною буде краще біля батьків, ніж на поверсі у місті і зовсім одній.

Та й рішення бабусі існує і вона не хоче його міняти. І дідусь і бабуся повторюють, що їхня маленька хрущовка залишається мені.

А я люблю свою сестру, і не хочу її образити. До того ж вона вагітна. Тому й не знаю, як мені чинити. Ще й батько її дитини тягне із одруженням.

А що б ви порадили в даній ситуації?

Оцініть статтю
Дюшес
Не можемо із сестрою поділити бабусину квартиру, хоча бабуся свій вибір зробила.