Не минуло й трьох хвилин, як у квартирі знизу роздався Bиcтpіл, падіння і лайка

https://www.google.com/url?sa=i&url=http3214

Переселилися в нове помешкання. Усе було чудово – на підвіконнях вазони, стіни – свіжопофарбовані, чистота і порядок. За два дні раптом перегоріла на коридорі лампочка. Таке часто буває.

Купила нову, вкрутили – знову красота. Але не минуло й трьох днів, а лампочка несподівано погасла. Не будеш жити в темноті. Закрутила нову. А сама думаю, щось тут не так. У кімнатах вкручені ті ж самі лампочки – і не горять. Може, є там якась проблема.

Минуло кілька днів, і в коридорі знову темно. Чоловік взяв вимірювач струму перевірив все, каже, що не повинна б тут перегорати лампочка. І ми вдалися до хитрощів.

Чоловік замість 220 вольт подав у коридорі лиш 110, припаявши в стороні невеличку плату. Завдяки цій схемі одна лампочка на 110 світилася в нас в квартирі для сигналу, а ще одну таку ж вкрутив у загальному коридорі. Вкрутили і чекаємо, що відбуватиметься далі.

За кілька днів увечері в нас у квартирі лампочка несподівано згасла. Чоловік одразу вискочив на загальний коридор, де вже було темно. Лампочки в патроні не було. Лиш донеслися кроки знизу, як доказ того, як «згорає» лампочка.

Не минуло й трьох хвилин, як в квартирі знизу роздався наче вистріл, падіння і лайка. Все стало зрозуміло – лампочка не витримала 220 вольт.

Найприкрішим у цій історії є те, що ця людина обіймає хорошу посаду і заробляє непогані гроші.

Мабуть, після цього випадку в крадія пропаде бажання займатися таким злодійством.

Скажіть, чому люди часом бувають такими дріб’язковими?  

Оцініть статтю
Дюшес
Не минуло й трьох хвилин, як у квартирі знизу роздався Bиcтpіл, падіння і лайка